Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (13 Eylül Çarşamba)

Vefat edenler (13 Eylül Çarşamba)
  13 Eylül 2023

         1- Mustafa ve Ali EGE, Mükerrem İKİZ, Müzeyyen BAYRAM’ın babaları, Murat, Mehtap, Ersan, Eray, Enis EGE, Selahattin İKİZ, Emrah ve Emel BAYRAM’ın dedeleri; Nurettin EGE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Borazanlar Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Kürkçüler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        2- Makbule GÖYNÜK’ün eşi, Serkan ve Sabahattin GÖYNÜK, Elveda ÖZTEKİN, Fatma AKGÜN’ün babaları, Makbule AKGÜL’ün kardeşi, Karayolları'ndan emekli; Vahittin GÖYNÜK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

         3- Zeliha YANBUL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Bilal-i Habeşi Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Kıbrısçık İlçemiz Alanhimmetler Köyü halkından, Çıkınlar Mahallesinde ikamet eden, Münire ABAKA’nın  eşi, Huriye TARHAN’ın babası, merhum Erdoğan TARHAN’ın kayınbabası, Haydar ABAK ve Boluspor Kulüp Başkanı Savaş ABAK’ın dayıları; Mehmet ABAKA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Yukarı Çıkınlar Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Çıkınlar Mezarlığına (Balcı Camii yanı) defnedilecektir.

        5- Abdullah ARIKOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Karacasu merkez Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu Mezarlığına defnedilecektir.

         6- Mengen İlçemizin Akören köyünden Cevriye Anıl’ın eşi, Burcu Anıl Bal, Murat ve Miraç Anıl’ın babaları, Cengiz, Taner Şener ve merhum Caner Anıl’ın eniştesi, ilçemiz esnaflarından Metin Kaynar’ın bacanağı; Mustafa ANIL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi yarın (14 Eylül 2023 Perşembe günü) öğle namazının ardından Türkbeyli mahallesi camisinde kılınacak cenaze namazını müteakiben Akören köyündeki aile mezarlığına defnedilecektir.

  • Burhanettin sinan 13 Eylül 2023 . 14:18

   Nurettin amcanin ruhu şad olsun allah rahmet eylesin kalan yakinlarina sabir ve baş sağlığı dilerim
  • sefer özçaglar13 Eylül 2023 . 10:24

   Ali Ege ve ailesine başsağlığı diler nurettin dedeminde mekanı cennet olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Düzce Çiçekçi