Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Plaj yapılacaktı, bedavaya kiralandı mısır tarlası oldu !  

Plaj yapılacaktı, bedavaya kiralandı mısır tarlası oldu !  
  11 Eylül 2023

  Plaj yapılacaktı, bedavaya kiralandı mısır tarlası oldu ! Belediye'nin ...

  Plaj yapılacaktı, bedavaya kiralandı mısır tarlası oldu !  

         Plaj yapılacaktı, bedavaya kiralandı mısır tarlası oldu !  
         Belediye'nin kasasından trilyonlarca lira aktarılan ve paraların değirmen gibi öğütülüp yok edildiği Köroğlu Kooperatifi'nde kimin eli kimin cebinde peşkeş sistemi aynen devam ediyor!
          Bolu Belediyesi'nin kasasından meclis kararları ile sürekli olarak milyonlarca lira aktarılan, belediye şirketlerinde 40 milyon lira gibi çok büyük zararın söz konusu olduğu dedikoduları Bolu'da çalkalanmaya devam ederken, Berk Köyü sakinlerinden gelen bilgiye göre Alaaddin Yılmaz döneminde Büyüksu'nun üzerinde gölet ve plaj için yapmayı düşündüğü Belediye'ye ait 112 bin 672 M2 araziyi kimin ve nasıl ektiği ortaya çıktı.  

          Berk Köyü sakinlerinin iddiasına göre 113 dönümlük verimli araziyi Köroğlu Kıooperatifi Genel Müdürü olduğu söylenen Fatih isimli şahsın, Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde mühendis olarak görev yapan Emre isimli şahsa bedavaya kiraladığı ve bu şahsında 113 dönümlük verimli araziye mısır ektiği belirtiliyor.              
            50 metre genişliğinde 1 km uzunluğunda plaj yapılacaktı, mısır tarlası oldu!
           2015 yılında Alaaddin Yılmaz, Belediye'nin kasasını hortumlattığı yandaş gazetelere verdiği beyanatta şöyle demiş; 
          "Büyüksu Deresi üzerinde bir kilometre uzunluğunda ve 50 metre genişliğinde bir gölet oluşturacağız. Bunun için dere rehabilite edilecek. Burada vatandaşlarımızın yüzebilmesi ve güneşlenebilmesi için gerekli teknik çalışmalar yapılacak. Oluşturulacak yapay plaj için kamyonlarla deniz kumu getirilecek. Projenin gelecek yıl tamamlanmasını planlıyoruz. Gölette, insanlar yüzme imkanına kavuşmanın yanı sıra kano gibi su sporlarını da yapabilecek. Özellikle kano yarışmaları açısından önemli bir parkura da sahip olacağız." 
   

  • Vatandaş15 Eylül 2023 . 10:39

   Tanju 4.5 yılda mahvetti bolu yu zamanında söyledik bunlar yönetemez dedik, oy vermeyin dedik, neymiş ak partiye ders vereceklermiş. Aldınızmı dersi bolu halkı? Hakkımı helal etmiyorum zamanında tanju ya oy verenlere.
  • şehirli13 Eylül 2023 . 23:20

   keşke olsaydı fena mı olurdu? Alkollü mekanlar bir yere toplanacaktı tanju buna karşı çıktı alkollü mekanları şehrin içine oldurdu. Hepsi vukuat
  • hakkı ören13 Eylül 2023 . 09:46

   Aynen alattin beyden önce bir de ceylanımız vardı hani şu çocuklarımızı sokmak için özel referans isteyen belediyede oğlu bankamatik memurluğu yapan. yazıklar olsun... şehri yediniz bitirdiniz. tanjuya oy moy yok birde bağımsız aday olacağım diyormuş arkanda Chp yokken sen nesin başkan hayırdır. Halkın cebinden yediğiniz o işgüzarlıkla götürdüğünüz paralar haram zıkkım olsun ailenizden çıkar..
  • Edep yahu13 Eylül 2023 . 06:53

   Alaaddin bi proje yapmak için oraları belediyeye satın apıp mülk kazandırmış. Kötümü yapmış. Yeni yönetim buraları değerlendirememişse bunda Aladdinin suçu ne Burada eleştirenlerin kuyruk acısı var. Hizmet yapsan yaranamazsın bu millete. bol bol konser yap heykel yap.
  • Şerafettin Biçer 12 Eylül 2023 . 14:58

   Gerçekten doğru ise niye mahkemeye verilmiyor ne demek kamu malını şahısa peşkeş çekmek
  • Aydın12 Eylül 2023 . 14:54

   Memleket de her yanlış alkış alıyor... Yanlış icraatı yapan kimseden Zarar tazminatı alınsa bakın bakalım Alltin efendi bol keseden Harcarmıydı... Yaylada inziva yapar mıydı... F tipinde yatar mıydı.
  • Koçan 12 Eylül 2023 . 13:24

   Sorun değil. 2 3 yıl sonra herşey unutulur. Bugün TANJU başkan var konuşuluyor. Yaşım itibarı ile Yüksel CEYLAN zamanında yapılan yanlışlar vardı ama şimdi ismini bile Google dan bakan bir halk var. ALAATTİN Bey i de hatırlarlar. Hepsinin artı ve eksileri var ama sonuçta o mısır koçanı elimizde kalıyor kim nasıl kullanırsa
  • KÖYLÜ12 Eylül 2023 . 11:58

   BÜYÜKSUYUN YATAĞINI BİLE DEĞİŞTİRDİLER O NEDENLE MENZİL ÇAYIRININ YARISI BÜYÜKSUYUN YATAĞINA GİTTİ GERİ KALANIDA REZİL ILDU O GÜZELİM ÇAYIR BETON ÇÖPLÜĞÜ OLDU REZALET BU REZİLLİKKERE YOL AÇANLARIN ALLAH BEL... NI. VERSİN
  • Çilekeş emekli 12 Eylül 2023 . 09:28

   İyi yapmışlar işte Bolulular haşlanmış mısıra doyacak bu kış..mis mis
  • Bolulu1412 Eylül 2023 . 02:44

   Mesela bir yandaş gazete söylesene o dönem bütün gazeteler bunun karşısındaydı oksurse haber oluyordu.yalanmi Tanju geldikten sonra son bir yıl hariç hangi gazete hakkında bir eleştiri yazdı.herkes üç maymunu oynuyor.yeni yeni ogreniyoruz birşeyleri meğer neler yapılmış boluya belediyeye

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bir milletin büyüklüğü, nüfusunun çokluğu ile değil, akıllı ve fazilet sahibi adamlarının sayısı ile belli olur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak