Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (11 Eylül Pazartesi)

Vefat edenler (11 Eylül Pazartesi)
  11 Eylül 2023

       1- Merhume Safure KOLAY’ın eşi, Murat, Fatma ve İlknur KOLAY’ın babaları, Semerkant Camii eski bekçisi; Bilal KOLAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Hacı Mahmut Ericek Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Dodurga Yeni Mezarlığa defnedilecektir.

        2- Kıbrısçık İlçesi Yazıca Köyü halkından, Merhume Sefa YÜCEL ve Hüseyin BELİN’in kardeşleri, Gizem BELİN’in babası; Satılmış BELİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Siteler Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

         3- Aşağıkuzören Köyü halkından, Ali ERDOĞAN’ın eşi, Esat, Cemalettin, merhum Recep ERDOĞAN, Mükerrem NARİN’in anneleri; Hurinaz ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Aşağıkuzören Köyü Gölcük Mahallesi Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Aşağıkuzören Köyü mezarlığına defnedilecektir.

         4- Gerede İlçemiz Halaçlar Köyünden; merhum Ahmet Özdemir'in oğlu, İsmail Özdemir'in babası, Şeref Özdemir'in kardeşi, Seyit Ahmet Türker ve Seyfi Erbay'ın kayınpederleri, Ahmet ve Şaban Erdoğan'ın enişteleri; Mustafa ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi saat 12.00'de Yeni Mahalle Serçe Sokaktaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Halaçlar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

          5- Gerede İlçemiz Yunuslar Köyünden; Hastane personeli Ramazan Taşar'ın babası, Şenol Bardakçı'nın kayınpederi, Tabak Esnaflarından İhsan Aktaş'ın yeğeni, Arif, Ali İhsan, Ramazan Aktaş, Ahmet, İsmail ve Yaşar Halıcıoğlu'nun dayıları, Hastaneden emekli; Salih TAŞAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi saat 12.00'de Dayıoğlu Mahallesi Avaroğlu Caddesindeki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Yunuslar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

         6- Gerede İlçemiz Kitirler Mahallesinden; Ekmekçi Durmuş Erdoğan'ın eşi, Ekmekçi Ramazan Erdoğan, Zehra Yurdabakan ve Nesrin Aksoy'un anneleri, Murat Yurdabakan, Kadir Aksoy ve Semra Erdoğan'ın kayınvalideleri; Aysel ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi saat 16.00'da Kitirler Mahallesi Migros arkasındaki evinden alınarak ikindi namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak