Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Belediye Çim (YOL) Sulama İşleri

Belediye Çim (YOL) Sulama İşleri
  28 Ağustos 2023

  Belediyenin çim sulama adı altında yaptığı ve çim hariç ...

  Belediye Çim (YOL) Sulama İşleriBelediye Çim (YOL) Sulama İşleriBelediye Çim (YOL) Sulama İşleri

          Belediyenin çim sulama adı altında yaptığı ve çim hariç bütün her yeri ıslaması biz motosiklet sürücüleri için çok zor bir durum oluyor.

           Yolların kuru oluşuna güvenip ona göre pozisyon alıyoruz. Bu işini doğru ve düzgün yapmayan belediye personelleri yüzünden canımız tehlikeye giriyor. Kaza riski oluşturuyor.

         Ayrıca Kalıcı Konutlar mevkiinde bulunan otomatik sulama sistemleri ise hepsinin ayarı yanlış. Yola çok taşırıyor. Bu sulama olayı kavşak ve göbeklerde de kaza riski oluşturuyor.

         Lastikler kuru zeminden birden ıslak zemine geçtiği zaman aşırı bir şekilde tutuş kaybı oluşuyor. Bu konu hakkında düzeltme talep ediyoruz.

  • Mimar29 Ağustos 2023 . 15:52

   Buralar yapılırken otomatik sulama sistemi çekiliyor sonra ne hikmettir bilinmez sanki yokmuş gibi ilkel metodlarla sulanmaya çalışılıyor.
  • Thechosen29 Ağustos 2023 . 12:13

   Evet güzel bir Konuya değinilmiş, yıllardır motosiklet sürücüleri için korkulu rüya haline gelen ve sürücüler için tehlike arzeden bir konu. Farkındalık yaratma adına motosiklet sürücüleri ve diğer duyarlı tüm vatandaşlar harekete geçmeli
  • lazim degil29 Ağustos 2023 . 12:06

   bol vaat, sifir icraat
  • Motorcu29 Ağustos 2023 . 12:00

   3-4 defa virajda islatilmiş yola denk geldim yavaş gitmeme ragmen çok zor kurtardim, sabun gibi kayiyor birden cok tehlikeli motora veya bisiklete binmeyen anlamaz!! Lutfen yollari islatmayin tam bir ölüm tehlikesi
  • öğrenci29 Ağustos 2023 . 11:56

   boşa sulama yapmak israftan başka bir şey değildir cimleri sulamamız yeterlidir diye düşünüyorum...
  • Ali29 Ağustos 2023 . 11:19

   Motorsiklete binin ve ıslak zeminde sert fren yapın. Sonra gelin bi görüşelim.
  • Ön cam29 Ağustos 2023 . 10:19

   Öndeki arabanın kaldırdığı çamurlu su direkt arkadaki arabanın camda araba yıkama fiyatları zaten uçmuş bu Bolu Belediyesi'nin herşeyi zarar herşeyi
  • Dayı29 Ağustos 2023 . 09:27

   Belediyenin yaptığı doğru iş varmı biri bana söylesin. Her işi yamuk.
  • Tebrikler 29 Ağustos 2023 . 03:07

   Park bahçeler müdürlüğü ve personelini kutluyorum her konuda her türlü başarılar olaya o kadar hakimler ki anlatamam eski bir çalışan olarak hepsini tekrar tekrar tebrik ediyorum hele Park bahçeler müdürlüğü değiştikten sonra yeni gelen müdür acaaayiiiiiippppp başarılı, tabii bu arada danduujjjun ekipiiii yadirgamamg lasiiiimmm
  • Ali K.29 Ağustos 2023 . 00:30

   Yanlış olan otomatik sulama sistemi sadece kalıcı konutlar değil neredeyse tüm bölgelerin musluk yönü hatalı yolları suluyor. Bir Allahin kulu yetkili de görmüyor. Özellikle dönel kavşaklarda çok risk var motosiklet için. Birgün bir motosikletli düşer ve dava konusu olursa o zaman anlarlar.
  • Seyit Günaydın29 Ağustos 2023 . 00:23

   Tamamen katılıyorum. Gece saatlerinde çalışan bir kuryeyim. Kavşaklarda belli bir mesafeye girmeden ıslak zemin gözükmediği için sıkıntı oluşturuyor. Ayarlarını yapmak bir insanın canından önemli değildir diye düşünüyorum.
  • Harun28 Ağustos 2023 . 23:57

   Evet çok tehlikeli oluyor

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Önemli olan akıllı olmak değil, aklı yerinde ve zamanında kullanmaktır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bry Turizm