Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Yepyeni kaldırımlar sökülüp atılıyor!!!

Yepyeni kaldırımlar sökülüp atılıyor!!!
  24 Ağustos 2023

  Yepyeni kaldırımlar sökülüp atılıyor!!! Yepyeni kaldırım taşları kepçeyle hunharca sökülüp ...

  Yepyeni kaldırımlar sökülüp atılıyor!!!Yepyeni kaldırımlar sökülüp atılıyor!!!Yepyeni kaldırımlar sökülüp atılıyor!!!

  Yepyeni kaldırımlar sökülüp atılıyor!!!

  Yepyeni kaldırım taşları kepçeyle hunharca sökülüp atılıyor.

  Biz bu kadar zengin miyiz? Neden söküp çöpe atıyorsunuz diyen yok!

  Beşkavaklar Mahallesi uzun bir süredir toz duman halinde.

  Kepçe canim kaldırım taşlarını sökerken, bedavacılar sökülen taşları traktörlere kamyonlara yükleyip bahçesine götürüp döküyor.

  Hemen hemen her vatandaşın bahçesinde kaldırım taşı yığını görmek mümkün.

  Bolu'nun hemen her mahallesinde kaldırım taşları sökülüp yeni taşlar döşeniyor.

  Kaldırım taşı işini yapan firma, hep aynı firma. Bolu Belediyesi'nin bu işlerini hep aynı firma yapıyor. Bu bir tesadüf müdür? Yoksa....!!!

  Belediye Başkanı yabancı düşmanı söylemleri ile şov yaparken, Belediyenin kaldırım işlerinde hep yabancılar çalıştırılıyor.

  Bu yabancı işçilerin hemen hepsi sigortasız çalıştırılıyor. Sigortasız çalıştırılan bu işçilerle ilgili SGK hiçbir işlem yapmıyor.

  Bu başıboşluğa bi DUR diyen olmayacak mı?

  • Kerim20 Ekim 2023 . 14:22

   Anayollar asfalt olmalı kesinlikle. Ama ara yollar kilit taş olmalı. Neden mi? 1. si araçlar hız yapamıyor çocuklar için ara yollar güvenli oluyor. 2. si yağmur sularını asfalttan daha çok emiyor. 3. sü tamiratı kolay oluyor. Tabiki işçiliği iyi yapılmalı. yurt dışında çoğu yerde bu şekilde ara yollar kilit taş. asfalt olan yollarda neden hız kesici tümsekler yapılıyor. arabalar hız yaptığı için. kaldırımlardada kilit taşlarda bisiklet çocuk arabası sürülmüyor diyenlere de sözüm yapılan asfalt düz değil ızgara baskısı yapılıyor bu da sürüşü kilit taştan daha çok engeller.
  • Mustafa 29 Ağustos 2023 . 05:32

   Yepyeni kaldırım taşlarını söküp, yerine ızgara ziftli asfalt döşeme yapmanın hesabını; seçimlerde vereceksin!
  • Asım28 Ağustos 2023 . 09:10

   Doğruya doğru Paşaöy Mahallesinde sökülen yerlerin çoğuna gerek yoktu, çünkü sıkıntı yoktu
  • Gerçek25 Ağustos 2023 . 22:40

   Esas hesabı o kaldırım taşlarını döşeyenlerden hesap soracaksın. O kaldırım taşlarından ne bebek arabası, ne pazar arabası, bisiklet, ne otomobil sürülüyor. Şehirlere hiç yakışmayan yollar. Tamiratı zor. Bence tüm yollar asfalt yapılmalı tabi altyapısı yapılarak. Belediye hariç hiç kimse yollara müdahale edememeli.
  • Aladağ 25 Ağustos 2023 . 21:11

   Türkiyedeki belediyelerin işi bu zaten. Kaynak transferi. Halktan parasını hizmet için toplayıp, bu paraları birilerine aktarmaya belediyecilik derler. Kaldırım taşı döşemek de en güzel yöntem
  • doğrucu davut25 Ağustos 2023 . 17:16

   Belediye başkanlarını 1 yıl özel sektörde iş nasıl yaptırılır nasıl yapılır eğitimine göndermek lazım. Bak ondan sonra memleketin haline.
  • Bolulu 25 Ağustos 2023 . 16:32

   Belediyeleri kira sistemi ile isleteceksin manyak kar eder adam avukat ekmeklik unu çimento desen anlamazlar amatör deneme yanılma ile idarecilik yapıyor adamın yanında hiç çalışanı olmamış 2000 kişiyi çalıştırıyor ne bekliyorsun.
  • Sıradan biri 25 Ağustos 2023 . 12:17

   Taşdan , betondan beslenenler doymadınız mı? Hep böyledir zaten. Belediye meslisine, yönetim kurullarına her zaman mühendis, mimar, demirci, çimentocu, kumcu, taşçı aday olur, yerleşir. Bir tane tarım üreticisi, işçisi, yerel sanatçısı, yazarı, ressamı, sporcusu olmaz. Çıkar inancıyla çalışanlardan sosyal duyarlılık beklenmez. Bu çok acı. Hiç mi çocuk ve torunlarınızı düşünmüyorsunuz? Ağacın gölgesine bile kar odaklı bakıyorsunuz. İklim bozukluğu ve su savaşları yeni krizlere gebe. Bir gün de bunları gündeminize alın yaaa.
  • samet25 Ağustos 2023 . 11:17

   Bu kadar kaldırım taşı yapıldı hemde 2 kez yapılırken belediyeden birtek yetkili görmedik vatandaşın parası su gibi harcanıyor
  • zahmanlalı25 Ağustos 2023 . 10:51

   Evini tezekle sıvayan insanlar Bolu da taş ustası oldu. Bu insanlardan bir cacık olmaz. yüz sefer yazıldı çizildi. ya arkadaş bu masa başı mühendisler popolarını kaldırıp bi yapılan işe baksınlar bunlar uzaktan mı okul bitirdiler. herhalde. Anlamadikları için bakamıyorlar veya gözleri kör görmüyorlar.
  • haklı25 Ağustos 2023 . 10:40

   elhamdülillah müslümanız çok şükür. hak hukuk biliriz, yeri gelir kur,ana bile el basar yeminler ederiz..
  • Abali25 Ağustos 2023 . 09:41

   Bu işler byle düzen byle kurulmuş birilerinin,hatta yandaşların para kazanması gerekiyor,müslüman ülkelerde halkin kanıksadıdıgı normal işler,

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Milli egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, mahvolur. Milletlerin esirliği üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Yerlikaya Turizm