Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

RASİM BAŞKAN NEREDE? BEN RASİM GELEMİYORUM!

RASİM BAŞKAN NEREDE? BEN RASİM GELEMİYORUM!
  6 Temmuz 2023

  RASİM BAŞKAN NEREDE? BEN RASİM GELEMİYORUM! Tanju Özcan’ın Bolu’dan ...

  RASİM BAŞKAN NEREDE? BEN RASİM GELEMİYORUM!

         RASİM BAŞKAN NEREDE? BEN RASİM GELEMİYORUM!

          Tanju Özcan’ın Bolu’dan Ankaraya başlatmış olduğu “DEĞİŞİM VE ADALET” yürüyüşünde gözler Rasim Özdemir ve tayfasını arıyor. Yürüyüşün ilk günü Anıtparka gelen ve 657’ye tabi Devlet memuru olduğu için garip şapka ve güneş gözlüğü takıp kamufule olmaya çalışan Rasim Özdemir yürüyüşte yok mu?

        Yoksa fotoğraflara ve videolara mı girmiyor? Sosyal medyasında hergün onlarca paylaşım yapan Rasim başkan neden bu yürüyüşle ilgili hiç paylaşım yapmadı? Personeli yürüyüşe zorla getirmek için birim müdürlerini aratan Rasim Özdemirin yürüyüşte olup olmadığı merak konusu.

        Diğer yandan yine 657’ye tabi olan Sedat Gülener’in her türlü riski alıp en önden yürümesi de gözlerden kaçmıyor. Rasim Başkan neden kaçak dövüşüyor? Yeniçağa’da yol kenarında ki vatandaşlar yürüyüşü kameraya çekerken neden kortejin en sağından soluna geçti.

       Neden azda olsa yürüdüğü zamanlarda değişik bir şapka ve gözlükle kamufule oluyor. Neden korkuyor? Neden Sedat ve Gülden hanım kadar cesaretli değil? Yoksa yeni Belediye başkanı adayı kendini mi görüyor vekillikte ki gibi?

        Neden YARINA GÜLÜMSEYEMİYOR? O yürüyüşte bir personelin başına birşey gelirse vebali sendedir Rasim Efendi. Bilesin. Herkes herşeyi biliyor.

  • Bolulu12 Temmuz 2023 . 09:23

   CHP'yi Bolu'da bitirenler takımı :)))
  • Simitciler9 Temmuz 2023 . 00:24

   La Sedat simitci Rasim gazozcu bu ülkede ne gelirse bizim se ctigimiz basiretsiz insanlardan geliyor tanjuya oy verirken kapılar ardına kadar açıktı şimdi adam ne cebine bakıyor nede belediyede umrunda değil zamanında yanındaki tüm dirayetli adamları saf dışı bıraktı adam avukat herşeyin açığını biliyor sallıyor. Geçen adam ihaleye çıkmışlar 1kamyon çakıl yazıyor la çakıl kaç ton cakilin kalitesi Cakilin nerd n geldiği işte Bolu belediyesinde para olmaz ...
  • Galip7 Temmuz 2023 . 06:49

   Rasim Özdemir hangi donanımla vekil yada başkan olacak onun yapacagı en iyi iş nikah kıymak yani nikah memurlugu olur
  • Bolulu 7 Temmuz 2023 . 00:54

   Sedati tebrik eden şahıs zaten onun sayesinde orda degilmi tabiki yürüyecek
  • Gerçekler7 Temmuz 2023 . 00:14

   Rasim beyin hakkını yemeyin tüm yürüyüşte vardı hatta bazı arkadaşlarım selfi çekip sosyal medyalarında paylaşmışlar. Diğer baskı konularını bilmem ama yürüyüşün her gününde vardı.
  • Bolulu6 Temmuz 2023 . 18:46

   Bütün köyü kasabayı yakmayalım sen yürü A planı B planı iş cortlarsa sen kalede kal taktik. Kafaya böyle geliyor bakalım yaşayalım görelim iyi adam kötü adam meselesi. Yada arkadaş gerçek partili silahları çekti buda bir ihtimal.
  • Emekçi6 Temmuz 2023 . 17:29

   Yürüyüşe Gelmeleri için Kendine bağlı Birimlerdeki herkesi zorla Yürüyüşe getirttin. Sende yürüyeceksin Rasim Bey.
  • emekli6 Temmuz 2023 . 17:27

   Evet ortada bir kurban var mezbahaneye doğru yürüyor birileride bayram olacak diye onu kutluyor demi Rasinm aga sen bu işleri iyi bilirsin heleki işin içinde villa bahçesinden yarına gülümse varsa
  • BelediYE6 Temmuz 2023 . 17:24

   Belediye işi çocuk oyuncağına döndü nerede iş bilmezler varsa adeta hepiniz gelin der gibi biraraya toplanmış
  • Gerçek CHP’li6 Temmuz 2023 . 17:10

   Sedat beyi ve ali beyi cesaretlerinden ötürü tebrik ederiz, başkan beyde bu süreçte kimin yanında olup kimin yanında olmadığını görmüş olur.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Düzce Çiçekçi