Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Vefat edenler (28 Temmuz Çarşamba)

Vefat edenler (28 Temmuz Çarşamba)
  28 Temmuz 2021

          1- Doğancı Köyü halkından Merhum Rafet Alagözoğlu Hoca’nın oğlu, Zekiye Alagözoğlu’nun Eşi, Nevzat ve Nazmi Alagözoğlu, İlknur ve Fatma’nın Babaları; Yusuf ALAGÖZOĞLU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Aşağı Soku Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Aşağı Soku Mahallesi Mezarlığı’nda defnedilecektir.  

         2- Kültür Mahallesi halkından, Merhum Fevzi İLERİ’nin eşi, Nihal İleri, Müşerref DEMİR, Günel ÇALIŞKAN ve Merhum Aziz İLERİ’nin anneleri; Şükriye İLERİ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kültür Caminde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Sarıcalar Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

       3- Merkeşler Köyü halkından, Sağlık Mahallesinde ikamet eden, Merhum Süleyman ALTUNTAŞ’ın eşi, Hasan, Ekrem, Erdem, Ertan, Ercan ALTUNTAŞ’ın anneleri, Hacer OTURAN’ın ablası, Devlet Su İşleri’nden emekli; Fatma ALTUNTAŞ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Hacı Nakkaş Caminde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra, Merkeşler Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Dörtdivan İlçesi halkından, Çıkınlar Mahallesinde ikamet eden, Mehmet ve Ayşe ÖZDEMİR’in kızları, Firdes ve Emine DOĞANGÖNÜL, Neşet ÖZDEMİR’in kardeşleri, İbrahim KAYGISIZ’ın annesi; Nezaket KAYGISIZ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 12:00 da Çıkınlar Mahallesinde ki evinden alınarak, Dörtdivan Kargıbayramlar Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

        5- Gerede İlçemiz Ertuğral Köyünden; Arık Ailesinden Emekli İmam Hacı Hafız İsmail Arık'ın eşi, Hüseyin, Emine ve Zeki Arık'ın anneleri; Hacı Şerife ARIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  v

        Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazı sonrası şehir mezarlığına defnedilecektir.

         6- Düzce Kaynaşlı İlçesi halkından; Nuri BİRİNCİ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

  Cenazesi bugün ilçe mezarlığına defnedilecektir.

         7- Düzce Kaynaşlı İlçesi halkından; Sabri AYVAZ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün ilçe mezarlığına defnedilecektir.

        8- Merkeşler Köyü halkından; Hatice DURKUT Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Merkeşler Köyü İzeler Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak