Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Özcan'ın yaptırımları partimizle taban tabana zıttır

Özcan'ın yaptırımları partimizle taban tabana zıttır
  27 Temmuz 2021

  Özcan'ın yaptırımları partimizle taban tabana zıttır CHP Genel Başkan ...

         Özcan'ın yaptırımları partimizle taban tabana zıttır      

          CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın Türkiye gündemine bomba gibi düşen yabancı uyruklu vatandaşlara yönelik yaptırımları ile ilgili açıklamalarına karşı "Partimizle taban tabana zıttır, görüşleri kendisini bağlamaktadır" ifadelerini kullandı.

        CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Bolu'da Belediye Başkanı Özcan’ın yabancı uyruklu vatandaşların su ve katı atık ücretlerine zam yapılacağına yönelik tartışmalara ilişkin yazılı açıklamada bulundu.

       "GÖRÜŞLERİ KENDİSİNİ BAĞLAMAKTADIR"

        CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un konuyla ilgili açıklaması şu şekilde;

  "Bolu Belediye Başkanımız Tanju Özcan'ın yabancılar ile ilgili görüşleri kendisini bağlamaktadır. Parti politikalarımız ile taban tabana zıttır. CHP'nin kırmızı çizgisi hiçbir insanın ayrımcılığa maruz kalmamasıdır. CHP'nin tutumu, Genel Merkezimiz ile temas kurduğunda kendisine iletilmiştir. Su gibi temel bir yaşam hakkının bırakınız engellenmesi, bu konunun tartışmaya açılması dahi, parti politikalarımız ile taban tabana zıttır. Bolu Belediyesi'nin değerli Meclis Üyelerinin de aksi bir karar almayacağına inanıyoruz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun liderliğinde iktidara geldiğimizde, ülkemizin gerçek beka sorunu olan sığınmacı sorununu, kimseyi mağdur etmeden çözecek, Suriyeli misafirlerimizi güven içinde ülkelerine uğurlayacağız. Ancak bu süre zarfında partimizin kırmızı çizgisi, hangi ırktan ve inançtan olursa olsun, hiçbir insanın ayrımcılığa maruz kalmaması, mağdur edilmemesidir."

  • VEHAP HAKVERDİ30 Temmuz 2021 . 09:37

   C H P bu kafayla gittiğinden 50 seneden beri iktidar yüzü göremiyor, donanımlı insanları bünyesine katamıyor, ancak işte böyle genel başkan yardımcıları bulabiliyor, muhalefet böyle olduğunda da a k p ye 20 senedir bu ülke mahkum, C H P KOLTUK SEVDALILARINDAN DERHAL ARINDIRILMALIDIR,
  • Metin Çelik29 Temmuz 2021 . 19:45

   Ya arkadaş Nasıl oluyor da Bu ve benzeri açıklamaları Yapanlar CHP Genel Başkan Yardımcısı oluyor. Tanju Özcan birkaç dönem Seçmenlerin Egemenlik haklarını kullanmış Milletvekilliği Yapmıştır. Ben de Sosyal demokrat bir seçmen olarak Ülkemde Yabancıları İstemiyorum. Misafirliklerine eyvallah. Savaş vardı tamam ama savaş bitti. bu insanlar hala neden buradalar ülke Suriye Yugoslavya benzeri yapılmak istenmektedir. Bilinçlidir Bunu Yapanlar Cezalandırılmalıdır.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak