Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Yabancı düşmanlığına geçit vermeyeceğiz !

Yabancı düşmanlığına geçit vermeyeceğiz !
  27 Temmuz 2021

  TKP'DEN ÖZCAN'A TEPKİ:YABANCI DÜŞMANLIĞINA GEÇİT VERMEYECEĞİZ! Bolu Belediye Başkanı ...

       TKP'DEN ÖZCAN'A TEPKİ:YABANCI DÜŞMANLIĞINA GEÇİT VERMEYECEĞİZ!

       Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın “Yabancı uyruklu kim varsa abonemiz olan, su fiyatlarına, katı atık ücretlerine başta olmak üzere bazı ücretlerde 10 kat zam yapacağız” sözlerine Türkiye Komünist Partisi (TKP) Bolu İl Örgütü’nden yanıt geldi.

        Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan gündeme bomba gibi düşen yeni açıklamalarda bulundu. Belediye başkanı seçildikten sonra Suriyeli kişilere yardımı kesen Özcan şimdi de Bolu'da yaşayan mültecilerin su faturası ve katı atık vergisi ücretlerine 10 kat zam yapılacağını açıkladı.

         ÖZCAN’I ÖZÜR DİLEMEYE ÇAĞIRIYORUZ
         Özcan’ın açıklamaları dünya genelinde tepki aldı. Açıklamalara bir tepki de TKP Bolu İl Örgütü’nden geldi. TKP Bolu İl Örgütü konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “TKP olarak yapılan bu açıklamaları asla kabul etmiyoruz. Bu şoven dilin yaratacağı kötülüğe karşı Bolu halkını bu dile boyun eğmemeye çağırıyoruz. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı bu açıklamasından dolayı tüm halkımızdan özür dilemeye çağırıyoruz” dedi.

        ÖZCAN, AÇIKÇA YABANCI DÜŞMANLIĞI YAPMAKTADIR
       Açıklamanın tamamı şöyle:
       “Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın dün basına yansıyan açıklamasında açıkça yabancı düşmanlığı yapılmaktadır. Belediye başkanı daha önce de buna benzer açıklamalar yapmıştı ama son yaptığı açıklama bardağı taşıran son damla olmuştur. Ve bu açıklamayı insanlık ve tüm canlılar için yaşamsal bir şey olan “su” üzerinden yapması ayrı bir kötülüktür. Bugün ülkemizde en kolay yapılan şey yabancı düşmanlığı ve ırkçılıktır. AKP iktidarının dış politika hezeyanlarına bir şey söyleyemeyen düzen muhalefeti, savaştan kaçıp ülkemize sığınan mülteciler hakkında çok rahat kışkırtıcı sözler söyleyebilmektedir.”

        ALAADDİN YILMAZ’DAN HESAP SORULSUN!
       “Bugün düzen siyasetine mensup hiç kimse oluşan tablodan azade değildir. Afganistan ve Suriye başta birçok ülkenin kan gölüne çevrilmesi ve karanlığa boğulmasında bir numaralı sorumlu NATO ve onun ülkemizdeki iktidarı ve muhalefeti ile NATO’cu düzen partileridir. Sayın Tanju Özcan illa birilerinden hesap sormak istiyorsa, halefi AKP’li eski belediye başkanı Alaaddin Yılmaz’dan sorsun! Bolu halkını 15 yıl boyunca canından bezdiren, küçük şehrimizi ranta kurban eden, yolsuzlukları dilden dile dolaşan Alaaddin Yılmaz’dan…”

        AKSİ DURUMDA BU KARA LEKE YAKALARINA YAPIŞACAKTIR!
        “TKP olarak yapılan bu açıklamaları asla kabul etmiyoruz. Bu şoven dilin yaratacağı kötülüğe karşı Bolu halkını bu dile boyun eğmemeye çağırıyoruz. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı bu açıklamasından dolayı tüm halkımızdan özür dilemeye çağırıyoruz. Son söz olarak; Meclis üyelerine de buradan sesleniyoruz, böylesi bir karara imza atmasınlar! Aksi durumda tarih önünde bu kara leke yakalarına yapışacaktır.”

  • Metin Çelik31 Temmuz 2021 . 10:46

   Bu haber başlığına yorum yapmıştım ancak resme bakmamıştım Allah Aşkına Sn CHP Liler Şu görüntüye bakın adam çıkmış eline KURAN'ımızı almış Resmen Şov Yapıyor peki Belediye hizmetlerinin Yönetiminde Bu ve benzeri görüntü olur mu Sen Bu kadar vijdanlı mısın eline Kuran Almışsın Belki Biraz Ağır eleştiri oluyor ama Yuh diyorum sana. Bu Resmen Şovmenlik Din İSTİSMARCILIĞIDIR İşten çıkardığın insanlar için Yarın ahirette nasıl h
  • Sebenli 30 Temmuz 2021 . 23:11

   TKP nin ne düşündüğü değil halkın ne düşündüğü önemli olan. Bize 10 kat zam yapılsa bu kadar sesiniz çıkmazdı.Tanju bey konuşmasında artık gitsinler diyor çok haklı misafirlik bitmeli. ülkeye elini kolunu sallayan giremez benim askerim 20 yaşında şehit olurken onlar burda vatanını bırakıp kaçıp gelip keyif çatamaz çok isteyende alsın evine baksın sahiplensin mültecileri sadece laf söyleyip kenara çekilmeyin arkasında durun
  • Metin Çelik29 Temmuz 2021 . 19:50

   TKP Tanju Özcanın Açıklamalarını Ayrı ayrı değerlendirmesi gerekmektedir. Ülkelerinde Savaş Göz Yaşı Kan var denildi misafir edildi Eyvallah. Savaş bitti Bayramlarda ülkelerine Tatile gider gibi gidiyor ve yine dönüyorlar Bizim sınırlar Han Kapısı mı. Bu insanların ülkemizde doğan çocukları TC vatandaşı Muhacir sayıları 10 milyonun üzerinde Çalışma koşulları berbat Neden hala buradalar gitmeliler Ama Su Bedeli üzerinden Yapılan açıklama FAŞİZİMDİR
  • politikacı29 Temmuz 2021 . 15:54

   bu insanlar müslman lmasaydı, kafir veya hristiyan olsalardı ; CHP bunlara sahip çıkardı. ab-avrupa balla beslerdei bu kafirleri. osmanlıda ermeniyi beselyen, pkklı katilleri besleyen avrupa; Türkiye ye düşmanlık yapmayan mültecilere kedi-köpek kadar değer vermiyor... ab ve abdçok adi. chpli ti tancu nun davranışının kafir ab ve ebdli emperyalistlerden farkı yok.
  • Dramali28 Temmuz 2021 . 14:18

   Kurani kerimi okumadan bayragin anlamini idrak edememis, sovdan baska birsey degil,
  • Misafir27 Temmuz 2021 . 21:18

   Öptüğün kuran da bu konuda ne yazıyor bir okusaydın keşke, ya da öpmeseydin kuranı
  • Ahcanımboluah27 Temmuz 2021 . 18:56

   Şov

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak