“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

PTT'nin hırsızı güvenlik görevlisi çıktı

PTT'nin hırsızı güvenlik görevlisi çıktı
  19 Haziran 2021

  PTT'nin hırsızı güvenlik görevlisi çıktı Gölyüzü Mahallesi'ndeki PTT Şubesi’nde ...

  PTT'nin hırsızı güvenlik görevlisi çıktı

        PTT'nin hırsızı güvenlik görevlisi çıktı    

        Gölyüzü Mahallesi'ndeki PTT Şubesi’nde 170 bin liralık szoygunu yapanın aynı kurumda güvenlik görevlisi olarak çalışan Usame I. olduğu ortaya çıktı. Usame I. çaldığı paralarla yakalandı.
          PTT'nin Gölyüzü şubesine kapalıyken girip, 170 bin TL çalan hırsızlık şüphelisi, polis ekiplerince paralarla saklandığı yerde yakalandı. Hırsızın merkez şubede güvenlik görevlisi olarak çalıştığı tespit edildi. 3 saat içinde yakalanan şüphelinin sadece 200 lira harcayabildiği belirlendi.
          Gölyüzü Mahallesi'nde bulunan PTT şubesinde meydana gelen olayda şubeyi açmak için gelen PTT personeli, kapının açık olduğunu fark edince polise haber verdi. PTT şubesine gelen polis ekipleri, bölgeyi güvenlik çemberine alarak, inceleme yaptı. ATM'den 150 bin lira, kasadan ise 20 bin lira olmak üzere toplam 170 bin liralık hırsızlık yapıldığı tespit edildi.

        Merkez Şubede çalışan güvenlik görevlisi çıktı 

         Güvenlik kamerası kayıtlarını da inceleyen ekipler, hırsızlık şüphelisinin, merkez şubede güvenlik görevlisi olarak çalışan Usame I. olduğunu belirledi. Usame I., çaldığı paralarla saklandığı yerde polis tarafından yakalandı. Usame I.'nın, kapıyı ve ATM'yi açma yöntemini bildiği için hırsızlık olayını profesyonelce gerçekleştirdiği belirtildi. Usame I.'nın emniyetteki sorgusu sürüyor.

         Sadece 200 lira harcamış 

          Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, PTT Şubesi'nden 170 bin TL çaldıktan sonra kaçan güvenlik görevlisi Usame Işık'ı olayın ortaya çıkmasının ardından 3 saat içinde yakaladı. Ekipler, Usame Işık ile birlikte çaldığı paraları da ele geçirdi. Çalınan 170 bin TL'den yalnızca 200 TL'sinin harcanmış olduğu ortaya çıktı. 169 bin 800 TL, polis tarafından PTT Şubesi'ne teslim edildi.

  • Pikaçu21 Haziran 2021 . 22:22

   Gavurdağlı bilmeden anlamadan da yorum yapma gavurluğunu bil sen benim yorumumu bilmeden tanımadan yargılayamazsın öğrenmeden anlamadan tanımadan şahıslara hüküm verme ..
  • Pikaçu21 Haziran 2021 . 21:44

   Babaysa evladı bu hallere nasıl düşürdüğünü açıklayaca gavurmu müslüman mı ortaya çıkacak anlayana tabii ki..
  • Gavurdağlı21 Haziran 2021 . 19:03

   Pikacu musun nesin herkes kendi yaptığından mesuldur kim ne açıklaması yapacak
  • Pikaçu21 Haziran 2021 . 17:36

   Muammer hocam usame neden bunu yaptı açıklama yok sen neredesin
  • Doğru Söz20 Haziran 2021 . 13:10

   Kimmiş bu Usame isimli güvenlik görevlisi? Suriyeli mi? Iraklı mı?
  • Mustafa DEĞER20 Haziran 2021 . 12:14

   Namuslu namussuz filmi gibi olmuş...
  • bolulu20 Haziran 2021 . 11:18

   usame 500 ladin
  • HÜSEYİN ÖZBEK 20 Haziran 2021 . 11:04

   Bak şu tikiye....
  • Vatansever20 Haziran 2021 . 00:52

   Elhamdülillah ak parti teşkilatı ndan ...
  • Metin Çelik20 Haziran 2021 . 00:06

   Yani bu da muhakkak son günlerde mal varlıklarına çöken düzenekten nasiplenmek istemiş ptt nin parasını görevinin kolaylığı ile zimmetine geçirmiş yani neden tutukluyorsunuz bu çocuğu siz gidin Hadi Yi, Veyis i , Ağır Abinin yaptıklarına bakın Allah Allah Ne günlere kaldık ya. Sen Ptt de Güvenlik görevlisi olacaksın Ptt nin parasını soyacaksın olacak iş mi bu arkadaş bizim millet kafayı mı yedi ne yaptı

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak