“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Tüfekle havaya ateş eden maganda gözaltına alındı

Tüfekle havaya ateş eden maganda gözaltına alındı
  19 Haziran 2021

  Tüfekle havaya ateş eden maganda gözaltına alındı Yukarısoku Mahallesi ...

        Tüfekle havaya ateş eden maganda gözaltına alındı 

        Yukarısoku Mahallesi Karadere Caddesi üzerinde alkollü olduğu belirtilen B.A. isimli şahıs av tüfeğiyle cadde ortasında havaya rastgele ateş etmeye başladı. Mahalle sakinleri şahsı etkisiz hale getirerek polise teslim etti.

         Edinilen bilgiye göre, olay gece yarısı meydana geldi. Karadere Caddesi üzerinde B.A. isimli şahıs av tüfeğiyle havaya rastgele ateş etmeye başladı. B.A.'yı durdurmak isteyen mahalle sakinleri şüpheli ile kavga etti. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Vatandaşlar tarafından yakalanan B.A: polis ekiplerince asayiş şube müdürlüğüne götürüldü. olay yeri inceleme ekipleri yaptıkları çalışmada birbirinden yaklaşık 20-30 metre uzaklıkta 4 tane fişek buldu.

  • Bir vatandaş22 Haziran 2021 . 18:11

   Kırda, bayırda, köyde kentde rahat yok sarhoşuydu, magandasısydı ve hatta eşkiyası v. s bunlara dur diyecek kanun gibi kanunlara ihtiyaç var. Adam suçu işliyor bakıyorsun elini kolunu sallayıp geziyor.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak