“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Belediye Meydanı'nda çelme takma kavgası

Belediye Meydanı'nda çelme takma kavgası
  18 Haziran 2021

  Belediye Meydanı'nda çelme takma kavgası Ailesi ile alışverişten dönen ...

        Belediye Meydanı'nda çelme takma kavgası 

       Ailesi ile alışverişten dönen M.Y., Belediye Meydanı'nda çocuğu N.Z.Y.nin fotoğraf çekmek için geri geri gittiği sırada, arkasından geçen kadının düşmesine neden oldu. Yere düşen kadın kalktığı gibi çocuğa tokat atınca kavga başladı. Bu sırada bağrışmaları duyan kadının kocası koşarak gelerek Baba M.Y.'yi darp etmeye başladı. 

         Olay sabah saatlerinde Belediye Meydanı'ndaki Saraçhane Camii önünde yaşandı.  İddiaya göre kızı ve eşiyle alışverişten dönen ailenin kızları N.Z.Y, fotoğraf çekmek için geri geri giderken, arkasından geçen bir kadının düşmesine neden oldu. Yere düşen kadın sinirlenerek küçük kıza bir tokat attı. Tokat atan kadın ile N.Z.Y’nin babası M.Y sözlü tartışmaya başladı. Bu sırada bağrışmaları duyarak olay yerine koşarak gelen ve kimliği belirlenemeyen kadının kocası, M.Y’ye vurdu. Vurma sonucu başlayan kavga da M.Y, karı koca tarafından darp edildi.

         Cadde üzerinden geçen vatandaşlar kavgayı ayırmaya çalıştı. Kavgayı ayırmada başarılı olamayan vatandaşlar polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri ve çok sayıda bekçi sevk edildi. Kolluk kuvvetlerinin müdahaleleri sonucu kavga sona erdi. İki tarafı da birbirinden ayırarak farklı noktalarda sakinleştirmeye çalışan ekipler, küçük kız N.Z.Y’yi sakinleştirmekte oldukça zorlandı.

         Sözlü ifadelerin ardından iki tarafta yazılı ifade için emniyete götürüldü.

  • karşıt26 Haziran 2021 . 11:39

   aynı şekilde benim evladımada tokat atsalar daha beterini yaparım çocuk olayı bambaska bir durum
  • Atalay20 Haziran 2021 . 19:13

   Yiyin birbirinizi.
  • Hacı ahmet19 Haziran 2021 . 10:31

   Asabi bir toplum olduk velhasıl, insanlar çocuğum özgüvenli yetişsin diye bırakın tokat atmayı yüksek sesle bile azarlamaz oldular. Anlatılan olayda kim haklı kim haksız tartışmayı doğru bulmuyorum. Fani dünyada lütfen birbirimize saygılı olalım. Trafikte araç kullanan sürücülerin de birbirine saygılı olmalarını rica ederim. Kul hakkına girmeyelim kardeşler.
  • Ali veli19 Haziran 2021 . 00:23

   Darpçı karı-kocaya !!! %100 haklı da olsanız (ki değilsiniz, kızına tokat atılan bir babanın tepki vermesi çok normal) bir evladın yanında babaya saldırılmaz, dövülmez. Görgü kurallarından daha öte bir kuraldır bu.
  • Çilekeş Emekli18 Haziran 2021 . 22:33

   Gavga etmeyüng

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak