“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Şehirlerarası seyahat kısıtlaması getirildi

Şehirlerarası seyahat kısıtlaması getirildi
  12 Haziran 2021

  Şehirlerarası seyahat kısıtlaması getirildi Bolu İl Umumi Hıfzıssıhha Meclis ...

         Şehirlerarası seyahat kısıtlaması getirildi       

         Bolu İl Umumi Hıfzıssıhha Meclis tarafından alınan kararla Pazar günü özel araçlarla sokağa çıkma yasağının olduğu gün ve saatlerde şehirlerarası seyahat kısıtlaması getirildi. Toplantıda ayrıca Bölgesel Amatör Ligi müsabakalarının sokağa çıkma kısıtlama sürelerine denk gelmesi durumunda sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulmalarına karar verildi.

        Bolu valisi Ahmet Ümit başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, koronavirüsle mücadele kapsamında yeni kararlar aldı. Toplantıda, Bölgesel Amatör Ligi müsabakalarının sokağa çıkma kısıtlama sürelerine denk gelmesi durumunda sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulmalarına, müsabaka programının şehirlerarası seyahati zorunlu kılması durumunda ise şehirlerarası seyahat kısıtlamasından muaf tutulmaları kararı verildi. 

       SOKAĞA ÇIKMA VE YOLCULUK YASAĞI

       Toplantıda kademeli normalleşme döneminin ikinci etabında uygulanacak tedbirleri belirleyen İçişleri Bakanlığının genelgesi ile Pazar gününün tamamını kapsayacak ve Pazartesi günü saat 05.00'te tamamlanacak şekilde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak süre ve günlerde özel araçlarla şehirlerarası seyahat kısıtlaması kararı alındı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak