“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Bu ilacı alamazsa çocuğu ölecek !

Bu ilacı alamazsa çocuğu ölecek !
  5 Haziran 2021

  Bu ilacı alamazsa çocuğu ölecek ! Iraklı göçmen ailenin ...

  Bu ilacı alamazsa çocuğu ölecek !Bu ilacı alamazsa çocuğu ölecek !Bu ilacı alamazsa çocuğu ölecek !Bu ilacı alamazsa çocuğu ölecek !

        Bu ilacı alamazsa çocuğu ölecek !
        Iraklı göçmen ailenin 6 yaşındaki Hepatit C hastası olan çocukları Hasan Abdulemir, değeri 300 bin lira olan 3 kutu ilacı alıp kullanamaz ise 3 ay içinde hayatını kaybedecek. 
         Iraklı Abdulemir Ailesi’nin 2 çocuğundan biri olan Hasan Abdülemir 2017 yılında Irak’ta kanser teşhisi ile ameliyat oldu. Burada kendisine verilen kanlardan Hepatit C virüsü kapan Hasan, şimdi de bu hastalığını yenmek için uğraşıyor. 
        Ancak ölümcül karaciğer sirozuna neden olan Hepatit C virüsünü yenebilmesi için şu an kutusu 100 bin lira civarında Harvoni isimli ilaçtan 3 kutu alıp kullanması gerekiyor. 
         Sağlık Bakanlığı’nın karşılamadığı bu ilacı alacak parası olmadığını belirten Baba Abdulemir Oday gazetemiz aracılığı ile yardımseverlere seslenerek, “Doktorlar çocuğumun yaşaması bu ilaçtan 3 kutu kullanması gerektiğini, aksi halde çocuğumun sirozdan öleceğini söylediler. Ben kimseden para istemiyorum. Bize bu ilacı alarak yardımcı olacak insanlar, çocuğumuzu ölümden kurtarmış olacaklar” dedi. 
   

  • R. L11 Haziran 2021 . 15:14

   Şimdi gazete olarak haber yapıp geçmeyin bir öncülük edin bizde yardım edelim elimizden geldiğince. Durmayın hemen kampanya baslatın 1 günde toplanır bu para bolu da yasayan herkese güveniyorum elinden geleni herkes yapacaktır.
  • esra8 Haziran 2021 . 10:29

   haber yapmak için haber yapmasanız keşke iletişim bilgileri bir hesap numarası koyulmamış. Yardım etmek istesek nasıl edeceğiz.??? Editörden: Bu söyledikleriniz suistimale açık olduğu için yasal olarak mümkün değil. Şayet isterseniz ben sizi görüştürebilirim.
  • yasin pazarcı6 Haziran 2021 . 09:24

   300 £ luk ilacı 100 bin lira isteyen sistem ve ölen çocuklarımız üzülüyor insan... bolu halkı herkes 0,50 kuruş verse bu çocuk yaşayacak ne acı ... acil bir kampanya başlatılmalı. ve unutulmamalı ki insanın ırkı dini rengi olmaz
  • Metin Çelik6 Haziran 2021 . 00:37

   Sn Bolunun Sesi. Burada bu ailenin iban numarasını paylaşırsanız . bolu da 300 bin insan yaşıyor 3 er 5 lira yardımda bulunsak bu çocuğun derdinin çaresine bakarız diye düşünüyorum. saygılarımla.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak