“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

İnterpol tarafından aranıyordu, yakalandı ve serbest kaldı

İnterpol tarafından aranıyordu, yakalandı ve serbest kaldı
  4 Haziran 2021

  İnterpol tarafından aranıyordu, yakalandı ve serbest kaldı DEAŞ'lı terörist ...

  İnterpol tarafından aranıyordu, yakalandı ve serbest kaldı

        İnterpol tarafından aranıyordu, yakalandı ve serbest kaldı 

        DEAŞ'lı terörist olduğu gerekçesiyle interpol tarafından aranılan kişiye yapılah operasyon anları film sahnelerini aratmadı. Yakalanarak Adliyeye çıkarılan Arkan Taha Ahmad isimli şahıs daha sonra çıkarıldığı adliyeden serbest bırakıldı. 

         Bolu'da, İnterpol tarafından aranan ve bin 700 kişinin öldürüldüğü Spyker Katliamı'nın faillerinden biri olduğu söylenen DEAŞ'lı terörist Arkan Taha Ahmad'a düzenlenen operasyon film sahnelerini aratmadı. İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, daha önceki tarihlerde DEAŞ terör örgütü içerisinde faaliyetlerde bulunan ve İnterpol tarafından aranan Arkan Taha Ahmad'ın Bolu'da yaşadığını tespit etti. Tabaklar Mahallesi Şenel sokak üzerinde yaşadığı belirlenen Ahmad'ı yakalamak için ekipler şafak operasyonu düzenledi. Operasyonda şahsın yaşadığı eve giden sokaklar uzun namlulu polis ekipleri tarafından giriş ve çıkışa kapatıldı. Koruma kalkanıyla girilen apartmanda DEAŞ'lı teröristin yakalanma anları film sahnelerini aratmadı. Bin 700 kişinin katliamına katılmış İnterpol tarafından aranan ve hakkında Irak'ın Tikrik kentinde DEAŞ terör örgütü tarafından bin 700 kişinin öldürüldüğü Spyker Katliamı'na katılmak suçundan tutuklanma kararı bulunan Arkan Taha Ahmad, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

        Serbest kaldı

        İnterpol tarafından hakkında yakalama kararı bulunan Arkan Taha Ahmad, çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldı.  

  • Bolulu7 Haziran 2021 . 10:36

   Esnafın bir lira borcu olsa süründürürsünüz.
  • Köroğlunun Torunu5 Haziran 2021 . 11:02

   KOMEDİ. POLİSİN EMEĞİNE YAZIK. ÜLKE YOL GEÇEN HANI GİBİ. BARİ İNTERPOL'E TESLİM EDİLSEYDİ. AYNI SUÇA BİR BAŞKA MAHKEME TAM TERSİ KARAR VEREBİLİYOR. HUKUK OLDU GUGUK.
  • Selim Guru4 Haziran 2021 . 19:59

   İnterpol tarafından hakkında yakalama kararı bulunan Arkan Taha Ahmad, çıkarıldığı mahkeme tarafından neden serbest bırakıldı?
  • Bolulu4 Haziran 2021 . 19:52

   Yaw 3 senedir tüm sülalesi ile boluda bu adam! Şimdi mi oldu bu olay ? Otobüsle tur organizasyonu yapan kibar 3 çocuklu bi arkadaş bu. Alla allaaaaa . arkan taha ahmad interpol tarafından araniyosa 3 senedir nerdeler! Ya da neden serbest kaldı? Cok tuhaf

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak