“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Filiz Tam Buğday makarna raflarda

Filiz Tam Buğday makarna raflarda
  2 Haziran 2021

  Filiz Tam Buğday makarna raflarda Sofraların vazgeçilmez lezzeti Filiz’in ...

        Filiz Tam Buğday makarna raflarda

        Sofraların vazgeçilmez lezzeti Filiz’in yeni Tam Buğday serisi tüketicilerle buluştu. Filiz, yüksek lif oranı ve klasik makarnayla birebir aynı lezzetiyle makarna severlere lezzet şöleni yaşatırken yüzde 100 Türk buğdayıyla üretim taahhüdünü de unutmuyor.

        Türk mutfağının sevilen markası Filiz, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Anadolu'nun dört bir yanında çiftçilerin özenle yetiştirdiği durum buğdaylarını buluşturduğu “Özel Harman” serisiyle makarnanın kalitesini ve lezzetini yükselten Filiz’in yeni Tam Buğday serisi raflardaki yerini aldı. Yüzde 100 Türk durum buğdaylarının özel harmanından yapılan Filiz Tam Buğday; burgu, kalem ve spagetti olmak üzere üç farklı çeşitte tüketicilerin beğenisine sunuldu.

       KLASİK MAKARNAYLA BİREBİR AYNI LEZZETTE

       Kurulduğu günden bu yana sofralara lezzet katan Filiz, Bolu’da üretimini gerçekleştirdiği yeni serisiyle makarna severleri besin değeri yüksek, sağlıklı gıdayla buluşturmayı sürdürüyor. Yüzde 8 lif oranıyla bir porsiyonda günlük lif ihtiyacının yüzde 26’sını karşılayan yeni Filiz Tam Buğday serisi tüketicilere lezzetten ödün vermeden lifli beslenme deneyimi sunuyor. Hem geleneksel hem modern tariflere lezzet katarak öğünlerin vazgeçilmezi olacak yeni seri, klasik makarnayla birebir aynı lezzetiyle öne çıkıyor.

  • Hayri 8 Haziran 2021 . 00:19

   Hayri Sedat Peker de kasetin var mış ve seni de zikrediyor.
  • uyuyun2 Haziran 2021 . 22:34

   Türk mutfağı filan diyorsunuz da bu fabrikayı italyanlar aldı barilla üretiyorlar. fiyatı neredeyse normal makarnanın iki katı. Siz bolulular bol bol hükümeti eleştirin ama iki sanayici ve zengin iş adamı bir araya gelip bir fabrikayı almayın. yastık altı cimri bolulular
  • Bomu halkı2 Haziran 2021 . 12:17

   Ama 500 gramdan düşmüş 350 grama fakat fiyatta düşüş yok

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak