“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Bolu Belediyesi bildiğiniz gibi!

Bolu Belediyesi bildiğiniz gibi!
  27 Mayıs 2021

  BOLU BELEDİYESİ BİLDİĞİMİZ GİBİ! Bolu Belediyesi’nin Whatsapp grubunda geçen ...

  Bolu Belediyesi bildiğiniz gibi!Bolu Belediyesi bildiğiniz gibi!Bolu Belediyesi bildiğiniz gibi!Bolu Belediyesi bildiğiniz gibi!

       BOLU BELEDİYESİ BİLDİĞİMİZ GİBİ!

        Bolu Belediyesi’nin Whatsapp grubunda geçen cinsel içerikli sohbetten rahatsız olan kadın gruptan atılırken, CHP'li Başkan Tanju Özcan'da kendine muhalif gazetelere ambargo uygulamaya devam ediyor.

       Bolu Belediyesi’nde AKP’li Alaaddin Yılmaz döneminde yerel ve ulusal basın organlarına uygulanan ambargo CHP’li Başkan Tanju Özcan’da uygulamaya başladı.

       ÖZCAN’IN İSTEMEDİĞİ BASIN MENSUPLARI TOPLANTIYA ALINMAYACAK!
        Eski AKP’li Bolu Belediye başkanı Alaaddin Yılmaz’ın Bolu’da ki yerel ve ulusal gazetecilere basın toplantısı gibi etkinliklerde uyguladığı akreditasyon sosyal demokrat olduğunu dile getiren Tanju Özcan döneminde çok daha ilkel ve kaba hali ile taklit etti. Anti-demokratik uygulamalarla yerel basın çalışanlarının haber alma hakkını kısıtlayan CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendisinin istemediği basın mensuplarını toplantılara almayacağını açıkladı.

        BASIN MENSUBU TOPLANTIDAN ÇIKARTILDI
        Herhangi bir basın kurumuna üye olma zorunluluğu olmayan basın mensuplarının Gazeteciler Cemiyeti’ne üye olma zorunluluğu getiren CHP’li Özcan, toplantıya katılmak isteyen basın mensubu bir kadının konuşmasına izin vermeden toplantıdan ayrılmasını istedi. Basın mensubu yaşadığı olayın şoku ile toplantı salonundan ayrıldı. AKP’lilere has bu uygulamaların CHP’li Tanju Özcan tarafından da uygulanması belediye yandaşı, belediyeye hortum bağlayan gazeteciler dışında bırakılan basın mensupları tarafından şiddetle protesto edildi.

        CİNSEL İÇERİKLİ SOHBETTEN RAHATSIZ OLDUĞUNU BELİRTEN KADIN MUHABİR WHATSAPP GRUBUNDAN ATILDI!
         Bolu Belediyesi, anti-demokratik uygulamaları ve yandaş gazetecilere para aktarmakla yetinmiyor. Bolu Belediyesi Basın Yayın Müdürü tarafından basın mensupları ile iletişim kurmak amacıyla kurulan whatsApp grubunda cinsel içerikli yazışmalar yer aldı. İlgili müdürün, basın mensubu bir kişinin başka bir basın mensubunun soy ismi ile ilgili cinsel içerikli konuşmalara müdahale etmediği gibi aralarında kadın muhabirlerinde olduğu whatsApp grubunda cinsel içerikli mesajlardan rahatsızlığını dile getiren Medya14 Gazetesinin kadın muhabiri belediyenin ilgili müdürü tarafından hiçbir gerekçe gösterilmeden gruptan çıkartıldı. Daha önce Bolu Belediyesi’nde gündeme gelen kamuoyunun da bildiği üzere cinsel içerikli gayri ahlaki olaylara rağmen ilgili müdürü cinsel içerikli sohbetten değil kadın muhabirin uyarısından rahatsız olduğu görüldü.

  • Anlamlı bir hikaye 32 Haziran 2021 . 10:37

   Baycu Noyan Kösedağ Savaşında sahte geri çekilme taktiği ve Gıyaseddin'in yanlış manevraları sebebiyle Selçuklu Devletini ağır bir yenilgiye ugrattı.
  • Anlamlı bir hikaye 2 deva2 Haziran 2021 . 09:06

   çaresiz kaldı ve geri dönmeyi düşündü. Ancak komutanın yardımcılarından birisi kendisini öldürmemeleri karşılığında kalenin kapılarını açtı. Baycu Noyan ise ihanet eden kişiyi öldürdü ve kaleyi yerle bir ederek devam etti. Bu sırada Alaeddin Keykubat ölmüş yerine oğlu Gıyaseddin Keyhüsrev geçmişti. Genç ve deneyimsizdi. Zeki ve bilgili komutanları değil sürekli kendini öven komutanları yanında tutuyordu. Baycu Noyan Kösedağ Savaşında sahte geri çek
  • Anlamlı bir hikaye. 1 Haziran 2021 . 20:13

   Cengiz Han'ın oğlu Ögeday, Anadolu işgalinden önce Carmagon Noyan adli komutanini bilgi toplaması için görevlendirdi. Selçuklu Hükümdarı Alaeddin Keykubat ise bir birlik göndererek Moğolları takip ettirmek istedi fakat Carmagon Noyan tüm bilgileri toplayarak Anadoludan çoktan gitmişti. Yıllar sonra Ögeday, Anadolu işgali için Baycu Noyan'ı görevlendirdi. Baycu Noyan ilk önce Erzurum kalesini kuşattı. Kale komutaninin direnişleri karşısında çaresiz kaldı
  • Haberle alakasız yorum1 Haziran 2021 . 11:21

   Serkan Atalay'ın komple istifa ettiği söyleniyor ACABA Neden?
  • Vatandas29 Mayıs 2021 . 10:57

   Mektepli. Diplomaya gore gazeteci olunsaydi Bolu`da gazeteci bulmak zor olurdu.Birsuru insaat muhendisi varken insaatlari yapan tasaronlarin diplomasi bile yok ama onlarda tugla tip mezunu olduklari icin bir yerlere kayitli.Hukuk fakultesini bitirenler Baroya kayitli olarak avukatlik yapiyorlarsa iletisim fakultesini bitirenlerde cemiyete kayitli olarak gazetecilik yapmalidirlar.Yoksa iletisim fakultesini bitiren birsuru kisi var ama onlar gazetecilik yapmiyorlar yada yapamiyorlar.
  • Merkeşlerli28 Mayıs 2021 . 22:02

   Herbokolog lakaplının adam yerine geçtiği bir ilden umudumu kestim! Piliçspor desen tarihi hezimetlere uğruyor.Vatandaş aladdinden kaçarken tanjuya tutuldu! Bu ülkede siyaset bitmiştir.Vekilliği bırakıp rögar kapağı saymaya aday olurmu bi adam? Lan dokunulmazlığı ve kıyak emekliliği bırak gel belediyeye.demekki olay büyük;)
  • Köroğlu lu torunu28 Mayıs 2021 . 17:52

   Yahu ne meraklı milletiz biz seçim gelince verin cevabı bu adamlar kalıcımı yok ozaman gelince konuşun niye seçtin katlanacaksın sevdiğine pardon seçtiğine
  • Emar28 Mayıs 2021 . 16:18

   Gazetecilik adı altında kopyala yapıştırma yalakalık haberleri yapmaktan başka meziyeti olmayan şahısları Belediyenin desteklemesini anlamıyorum. Bunların nesinden korkuyorlar da sus payı veriyorlar. Gerçek gazeteciler sadece Bolununsesi ve medya14 de kaldı
  • Mektepli 28 Mayıs 2021 . 15:28

   Tanju özcanın gazeteciler cemiyeti üyesi değil diye dışarı çıkartıp kovduğu kız Bolu Abant izzet Baysal Üniversitesi İletişim fakültesi mezunudur. Özcan yine ötürdü anlayacağınız.
  • bolulu28 Mayıs 2021 . 13:48

   Diğer gazetelere vatandaşlar neden yorum yapmıyor? Çünkü bunları kale bile almıyor. Kendileri yazıp kendileri okuyorlar.
  • Vatandas28 Mayıs 2021 . 12:56

   Cemiyet lokaline içki ruhsatı alıp birilerine peşkeş çekmek değildir gazetecilik. Belediyeden halkın paralarını hortumlayıp başkana yalakalık methiyeleri düzmek değildir gazetecilik.
  • Bolulu28 Mayıs 2021 . 12:55

   Kaç yıl kaldı bu seçimlere Abbas yolcu .
  • yamaner28 Mayıs 2021 . 12:04

   Zamanında bir belediye başkanı vardı. Sadece kaldırım yapan , içip içip gezeb bu değerli belediye başkanı zamanında Bolu Düzce'nin 20 yıl gerisinde kalmıştı. Son dönemde icraatlarını ve kinci tavırlarını hiç tasvip etmesdem Alaadin döneminde Düzceyi kısmen yakalamıştık. Şimdi Tanju bey döneminde saçma sapan şeylerle ülke gündemine giriyoruz. Gazetelerin maaşa bağlaması, yasaklar, Cinsel sapıklar ... kaldırım dışında sıfır icraat.
  • diger28 Mayıs 2021 . 11:13

   rezalet ne kadar seviyesiz ,liyakatsiz insan varsa devlette ve belediyelerde ,insan da biraz seviye olur utanma olur,Allahtan korkmadiginizi anladık da ,ne ar kalmış ne haya.
  • Saf Vatandaş28 Mayıs 2021 . 07:30

   Bide şu sultanlar dosyasını açıverseniz. Belediye Bolunun kaç lirasını bunlara harcıyor mesela.
  • Bolulu 28 Mayıs 2021 . 01:39

   Sen kimsin ki kafana göre gazeteci ayrımı yapıyorsun? Noldu? İşine gelmedi mi diğerlerinin yazdıkları.. 2. SENE ÇOK ZOR! Güven kırdın,söz tutmadın,saçma sapan hareketler yapıyorsun.. Sözde herkese eşit mesafede.. Hadi be ordan.
  • bolulu27 Mayıs 2021 . 23:11

   yuh beee bu kadarı da olmaz artık

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak