“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vatandaşın parası resmen çöpte !

Vatandaşın parası resmen çöpte !
  14 Mayıs 2021

  Vatandaşın parası resmen çöpte ! Bolu Belediyesi tarafından dün ...

         Vatandaşın parası resmen çöpte !
         Bolu Belediyesi tarafından dün vatandaşın vergileri ile basına(!) peşkeş çekilen paraları duyurmuştuk bugün ise sosyal medyada yapılan bir paylaşım durumun ne kadar vahim bir hal aldığını gözler önüne seriyor. Bolu Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıl hiç bir lüzum yokken bastırılıp dağıtılmaya çalışılan 'Bolu Delediye TV!' isimli dergilerin çuvallarla çöpe atıldığını gösteren bir paylaşım görenlerin vicdanını sızlatıyor.

         Facebook sosyal paylaşım sitesinde bulunan DEMOKRASİ CUMHURİYET HÜRRİYET EŞİTLİK İSİMLİ GRUPTA TC Halil Demir isimli vatandaşın paylaşımında çöpe atılan dergi görsellerinin üzerinde şu ifadelere yer veriliyor "Bu resimler 24 Nisan Cumartesi saat 13 civarında Bolu İş Hanı’nda tarafımca çekildi Bolu Belediyesi’nin hizmetleri halka ulaştırılsın diye üretilip dağıtıma çıkarılan DERGİLERİ halk yerine ÇÖPE bırakılmış sorumluları bulunsun" şeklinde yazarken yine aynı grupta paylaşıma yorum yapan ve TC Hülya Berberoğlu isimli vatandaş ise "TC Halil Demir tamam gerekli yerlere ulaştıracağım" yorumunu yapıyor.

           Halil Demir isimli vatandaş sorumluların bulunmasını isterken Başkan Özcan'ın sosyal paylaşım savunucusu CHP'li TC Hülya Berberoğlu'nun ve CHP'li Bolu Belediyesinin sorumluları bulup bulmadığı, bu dergilerin kaç liraya, kaç adet basıldığı ve kaç adetinin dağıtılıp kaç adetinin çöpe atıldığı merak konusu oldu.

  • Tahsin20 Mayıs 2021 . 22:13

   Tancuyu başkan seçenler Bolu’yu çöpe attı dergiler çöpte çok mu?
  • Ali 15 Mayıs 2021 . 00:11

   Başkan adının karıştığı onurlu ticaretle çıkan dedikodulara hala cevap vermedin bekliyoruz.
  • Bolu1414 Mayıs 2021 . 20:06

   Saçma sapan yerlere para harcayacağınıza yaptıklarınızı güzel yapmaya çalışın. Sosyal medyanız çok kötü. Vizyonunuz belediye mi? Ayrıca hep baska belediyelerden kopyala yapıştır yapıyorsunuz ekibin facia Başkan. Böyle gidersen rüyanda bile zor görürsün.
  • Cöle14 Mayıs 2021 . 19:46

   Bulurlar bulurlar. "bir bahane" bulurlaaar..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak