“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Pandeminin bir an evvel bitmesini istiyorsak…!

Pandeminin bir an evvel bitmesini istiyorsak…!
  9 Mayıs 2021

  Pandeminin bir an evvel bitmesini istiyorsak…! Geçtiğimiz günlerde market ...

         Pandeminin bir an evvel bitmesini istiyorsak…!

         Geçtiğimiz günlerde market girişlerinde HES kodu sorgulaması yapılmadığı sürece pandeminin bitmeyeceğini iddia eden bir haber yapmıştık. Bugün Bolu Pazarı’nın girişlerinde HES kodu uygulaması yapılırken, diğer semt pazarlarında yapılmadığı gördük. Pandeminin bir an evvel bitmesini istiyorsak marketlere girişte de HES kodu uygulaması yaptırılması gerekiyor.

           Bugün Bolu Pazarı ve semt pazarlarının  halka açılmasıyla birlikte vatandaşlar evlerinden çıkarak kendisine en yakın pazarda alışverişe çıktı.

            Her zaman satış yapan köylülerin bu kez rağbet etmediği pazarda, diğer satış yapan seyyar manavların da tezgah açmadıkları gözlendi.

            Bolu Pazarı’nın kurulduğu alana giren vatandaşlara HES kodu uygulaması yapılmasını olumlu karşılıyoruz. Ancak kapalı alanlarda labeleb doluluk yaşanan marketlerde HES kodu uygulamasının market sahiplerine zorunlu olarak yaptırılması, yetkililerin de buraları sıkı bir şekilde sürekli denetlemeleri ile pandemiden daha çabuk kurtulabileceğimizi düşünüyoruz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak