“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Bahçelievler’de kedi büyüklüğünde fareler kol geziyor

Bahçelievler’de kedi büyüklüğünde fareler kol geziyor
  7 Mayıs 2021

  Bahçelievler’de kedi büyüklüğünde fareler kol geziyor Bahçelievler Mahallesi’nde son ...

          Bahçelievler’de kedi büyüklüğünde fareler kol geziyor
           Bahçelievler Mahallesi’nde son zamanlarda yollarda kol gezen kedi büyüklüğündeki fareler mahalle halkını tedirgin ederken, vatandaşlar bu konuda acilen inceleme yapılmasını isteyerek, "veba olmak istemiyoruz" diye seslendiler.  
           Son günlerde Bahçelievler Mahallesi’nde sıkça görülmeye başlayan devasa büyüklükteki fareler, mahalle halkında endişe ve korkuya neden oluyor. 
           Mahalle halkı yollarda kol gezen kedi büyüklüğündeki farelerin kedileri bile kovaladığına şahit olduklarını belirterek; “Son günlerde Muzaffer Işın Caddesi’nde devasa büyüklükte fareler görüyoruz. İnsanlardan kaçmadıkları gibi, kedilerden de korkmuyorlar. Tarihte veba salgınlarından önce şehirlerde büyük miktarda fare ölümlerinin meydana geldiği görülmüş, ölü farelerle temas eden insanların, pire ısırması nedeniyle bu hastalığa maruz kaldıkları tespit edilmiştir. Bu kadar farenin ortalıkta gezinmesi hayra alamet değil. İlgililerin bu konuda mahallemizde bir inceleme ve araştırma yapmasını istiyoruz. Koronayla mücadele ederken, birde veba istemiyoruz” diyerek endişelerini dile getirdiler.

       Fotoğraf: Muzaffer Işın Caddesi'nde bir araç tarafından ezilmiş kedi büyüklüğündeki fare bugün görüntülendi.   

  • Bilirkişi7 Mayıs 2021 . 22:37

   Farelerin ortaya çıkması deprem habercisi.Tedbirli olmak lazım zira Allah muhafaza bu kapanmayla birlikte dağılmakta olabilir
  • diger7 Mayıs 2021 . 15:19

   fareler açlıktan ortaliga dökülmüš,biraz ramazan yardımı yapın
  • Dramali7 Mayıs 2021 . 10:14

   Akbankin yanindaki merdivenlerin orada kedinin onunden geciyor kedinin gozu kesmedi.bakakaldi fare arkasina bakmadan merdivenleri cikti gittiii.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak