“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

İsmet Bandakçıoğlu hayatını kaybetti     

İsmet Bandakçıoğlu hayatını kaybetti     
  25 Nisan 2021

  İsmet Bandakçıoğlu hayatını kaybetti Bandakçıoğlu ailesinin büyüklerinden ve Bolu ...

       İsmet Bandakçıoğlu hayatını kaybetti     

         Bandakçıoğlu ailesinin büyüklerinden ve Bolu Atatürk İlkokulu eski müdürlerinden İsmet Bandakçıoğlu uzun süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

         Diyaliz hastası olan 81 yaşındaki Bandakçıoğlu, geçtiğimiz Aralık ayında korona tedavisi gördükten sonra kendisini toparlayamamış ve yaklaşık 6 aydan bu yana kalp yetmezliği tedavisi görüyordu. 

         Bandakçıoğlu’nun cenazesi, yarın saat 14.00’de Şehitler Mezarlığı'nda kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

        Cenaze ilanı: 

        Bolu Atatürk İlkokulu emekli Müdürlerinden Merhum Hüseyin, Merhume Fatma Bandakçıoğlu'nun oğulları, Şaduman Bandakçıoğlu'nun eşi, Özlem, Özcan ve Dilara'nın babaları, Bandakçıoğlu Ailesi'nin değerli varlığı; İsmet BANDAKÇIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Yarın (26/04/2021) Şehitler Mezarlığında saat 14:00 da kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

  • Saziye yaman denk.bandak27 Nisan 2021 . 00:31

   Enim.arif ogretmen.olmedi.ruhu.benimm
  • Prof Dr Hikmet TEKÇE26 Nisan 2021 . 19:41

   Kendisini sadece bir hasta olarak değil, yatağından ellerimi güven dolu bir sevgiyle sıkan bir dost olarak tanıma imkanı bulduğum değerli hocama Allah’tan rahmet diler, her aşamasında bakımını özveri ile üstlenen değerli eşine ve ailesine yeri doldurulamaz kaybından dolayı sabırlar ve başsağlığı dilerim..
  • Şemsettin GÜRTÜRK 26 Nisan 2021 . 15:09

   Çok değerli meslekdaşımız merhum sn İsmet BANDAKÇIOĞLU'na Allah'tan rahmet, ailesine, öğrencilerine, bütün sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun.
  • Ayhan Can26 Nisan 2021 . 00:43

   Sevgili Hocam, nurlar içinde yatsın... Allah gani gani rahmet eylesin... Sevgili Cumhur ve ailesine Allah sabırlar versin...
  • ERCAN İYİGÜN26 Nisan 2021 . 00:27

   ALLAH RAHMET EYLESİN . ÜZERİMİZDE EMEĞİ BÜYÜK MÜDÜRÜMÜZÜN... MEKANI CENNET OLSUN ..
  • Emre KARAKAYA25 Nisan 2021 . 23:42

   Yıllarca babam Ünal KARAKAYA ile beraber çalışan, Atatürk İlkokulu emekli müdürü İsmet BANDAKÇIOĞLU öğretmenimin vefatını üzüntüyle öğrendim. Mekanı cennet olsun. Ailesine, yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim.
  • TURHAN25 Nisan 2021 . 23:00

   GÜLER YÜZLÜ İNSAN MEKANIN CENNET OLSUN,BANDAKCI AİLESİNE SEVENLERİNE SABIRLAR DİLERİM.
  • İbrahim KARAGÖZ25 Nisan 2021 . 21:12

   Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. Saygı ve sevgi duyduğum ilkokulda rahatça kapısını çaldığımız müdürümüzdü..
  • Faruk İyigün25 Nisan 2021 . 19:59

   Allah rahmet eylesin.Mekani cennet olsun.Ailesine sabırlar diliyorum
  • Mustafa DEĞER25 Nisan 2021 . 19:52

   Bizi yetiştiren, bu günlere gelmemizin ilk basağını hazırlayan, üzerimizde büyük emeği olan İlkokul Öğretmenim merhum İsmet BANDAKÇIOĞLU' na Allah' dan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar dilerim. Mekanı cennet, ruhu şad olsun İnşallah. Hakkımı sonuna kadar helal ediyorum. Nur içinde yat Öğretmenim....

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak