“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 24 Nisan Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 24 Nisan Cumartesi)
  24 Nisan 2021

        1- Kıbrıscık ilçemiz Kuzca köyü halkından Mustafa BENLİ VE Merhume Selnaz BENLİ’nin kızı, Yasemin TÜRK, Vadegül TİFTİKÇİ, Lale CENGİZ, Nihat BENLİ, Erol BENLİ’nin kardeşleri, Musa BAĞATIR’ın eşi; Nihal BAĞATIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Saat:15:30’da Kıbrıscık ilçesi Kuzca köyü mezarlığında kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

          2- Seben Belediyesi Eski çalışanlarından Remziye YILMAZ’ın eşi, Serap ÇOŞKUN ve Murat YILMAZ’ın babaları; Durmuş YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Saat:11:00’de Çığırtkanlar mezarlığında kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

         3- Tekke yenipelitçik köyü halkından (Merhum) İdris KARANFİL’in eşi, Eski Muhtar Ömer KARANFİL  ve Müzeyyen YÖRÜKOĞLU ve  Merhum İdris KARANFİL’in anneleri; Hatice KARANFİL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Saat:13:30’da Tekke yenipelitçik köyü fırnlık mahelle mezarlığında kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

          4- Münevver GÜLER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi Dörtdivan bayramlar köyü mezarlığına defnedilecektir.

         5- Sultan ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Ordu ikizce mezarlığına defnedilecektir.

         6- İsmail YAŞAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi Kılıçarslan mezarlığına Saat:15:30’da defnedilecektir.

        7- Gerede ilçemiz Göynükören köyü halkından Merhum Mehmet GÜZEL ve Kadriye GÜZEL’in oğulları, Emine GÜNEÇ, Selma YILDIRANER, Meryem YAVUZ, Bolu sanayi esnaflarından Önder GÜZEL’in kardeşleri; Erkan GÜZEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Saat:13:30’da Gerede Göynükören köyü mezarlığında kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

        8- Mengen ilçemizin Dereköy köyü Mesler mahallesinden ve Adapazarı eşraflarından, merhum Sait Kayar’ın oğlu olan merhum Yaşar Kayar’ın oğlu, Kasap Yavuz Kayar’ın yeğeni, Suna Karaman’ın eski eşi, Gamze, Gülşah, Gözde ve Gizem Kayar’ın babaları, Neriman İhsan Varol, Suat Hayri Karaman, Jale Türker, Azime Ülkü, ve Emine Kanar’ın enişteleri, Almanya Berlin’de ikamet eden; Fatih KAYAR(58) Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Kayseri’ye defnedilecektir.

       9- Mengen ilçemizin Düzköy köyü Güneyhisar mahallesinden merhum Hayati Yılmaz’ın eşi, Osman, Yusuf ve Belkız’ın anneleri; Satı Nihal YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün öğle namazı sonrası köy kabristanına defnedilecektir.

        10- Mengen ilçemizin Türkbeyli mahallesi sakinlerinden Satılmış Beşlioğlu’nun eşi, İbrahim, İsmail, Mustafa, Demir Beşlioğlu’nun anneleri; Zeynep BEŞLİOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Türkbeyli camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazlarının ardından Türkbeyli mezarlığına defnedilecek.

        11- Mengen ilçemizin Kuzgöl köyünden Sevim Demirerli’nin eşi, Remziye, Nevin, Cemile, Songül, Birol Demirerli’nin babaları; Remzi DEMİRERLİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi yarın (25 Nisan Pazar günü) öğle namazı sonrası aile mezarlığına defnedilecektir.

       12- Gerede İlçemiz Koçumlar Köyünden tabakhane çalışanı Hakan Kılıçarslan'ın babası, Raşit Kılıçarslan'ın amcası, Bayer hafriyat Kemal Bayer ve Sanayi çalışanı Murat Şafak'ın kayınpederleri; Hüseyin KILIÇARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.       

        Cenazesi bugün saat 11.00’de Koçumlar Köyünde kılınacak cenaze namazı sonrası Koçumlar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

  Aa

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak