“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Bu balkonların altında insanlar yürüyor

Bu balkonların altında insanlar yürüyor
  22 Nisan 2021

  Kaldırımın üzerine inşaat yaptırırsanız böyle olur! Balkonlara asılan çamaşırların ...

         Kaldırımın üzerine inşaat yaptırırsanız böyle olur!

         Balkonlara asılan çamaşırların suları insanların kafasına damlıyordu, şimdi ise lime lime dökülen kalın sıva ve beton parçaları kaldırımda yürüyen insanların can güvenliğini tehdit ediyor.

         Sağlık Mahallesi’nde depremde yıkılan apartmanların yerine inşaat alanı genişletilerek kaldırımın üzerine taşacak şekilde verilen inşaat ruhsatlarını o tarihlerde eleştirerek haber yapmıştık.

         Veciz Siteleri’nin yerine yapılan bu apartmanların balkonları fotoğraflarda da görüldüğü gibi kaldırımların üzerinde duruyor. Yapılalı 20 seneyi bile doldurmayan inşaatın kaldırımların üzerinde duran balkonlarından dökülen sıva parçaları, kaldırımda yürüyen vatandaşların can güvenliğini tehdit ediyor.

   

   

  •  
  • 2 Senaryo22 Nisan 2021 . 21:25

   İyimser senaryo; yarım kiloluk sıva parçası 3 metreden düşünce 5 kilo etkisi yapar, kafanız yarılır, başınız döner, düşersiniz ve en az 1 gün hastanelik olursunuz, bu iyi senaryoydu... Kötü senaryoda ise her şey olabilir; Allah korusun..! (Ortadoğu mantalitesi)

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak