“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Ateş'ten kısa çalışma ödeneği teşekkürü

Ateş'ten kısa çalışma ödeneği teşekkürü
  21 Nisan 2021

  TSO BAŞKANI ATEŞ’TEN KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ TEŞEKKÜRÜ Bolu Ticaret ...

      TSO BAŞKANI ATEŞ’TEN KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ TEŞEKKÜRÜ

        Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, yaptığı bir açıklama ile 31 Mart’ta sona eren kısa çalışma ödeneğinin Nisan-Mayıs ve Haziran aylarını kapsayacak şekilde uzatılması kararını alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve taleplerini Cumhurbaşkanlığına ileterek süreci takip eden TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür etti.

        Ateş, açıklamasında şunları kaydetti:

        “Kısa çalışma ödeneğinin uygulaması Nisan-Mayıs ve Haziran aylarını kapsayacak şekilde ve tüm sektörler itibariyle uzatıldığı haberini almış bulunuyoruz.

          Üyelerimiz için son derece önemli olan kısa çalışma ödeneğinin uzatılmasına yönelik taleplerimizi Cumhurbaşkanlığına ileten ve süreci devamlı takip eden TOBB Başkanımız Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve iş dünyamıza bu zorlu pandemi sürecinde önemli bir nefes verecek olan uzatma kararını uygulamaya koyan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a Bolu iş dünyası adına teşekkürlerimi sunarım.”

  • Muharrem İmamoğlu26 Nisan 2021 . 13:48

   Satın Cumhurbaşkanım Kurban Bayramı ödeneğinin bin liradan (kurban alınacağı için) 2000 Tl ye çıkartılmasını talep ediyoruz.Allah cc bütün işlerinizde kulaylıklar versin.Selam ve hürmetle rimle.Başarılar Muharrem İmamoğlu emekli müftü Yeniçağalı
  • SEÇİM GÜNÜ BUNU HATIRLATI24 Nisan 2021 . 00:03

   Cumhurbaşkanı olduğu ülkenin kurucu Cumhurbaşkanı'nın Anıtkabir'de ki anma törenine katılmadı...
  • Bolulu22 Nisan 2021 . 15:46

   Bu pandemi ortamında esnaf ve iş dünyasının faydasına olacak bir adım. Diğer ödemelere de erteleme gelirse çok iyi olur.
  • Murat...22 Nisan 2021 . 12:37

   Sadece Bolu'ya verildi galiba..! TSO Başkanı RTE 'a özel Teşekkür Mesajı veriyor Basına.! Yeter artık Şu yardakçılıklarınız. Ülke batıyor ; hiç olmazsa böyle bir kuruluşun başkanı olarak gerçeklerden birkaç şey söyleyin. Yanlış yapıyorsunuz beyler. Şayet sizler de Parmaklarınızı yalıyorsanız YETER artık deyiverin. Olumu..?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak