“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Yedigöller yolu üzerindeki kaçak kondular yıkılmaya başlandı

Yedigöller yolu üzerindeki kaçak kondular yıkılmaya başlandı
  16 Nisan 2021

  Yedigöller yolu üzerindeki kaçak kondular yıkılmaya başlandı Bolu'nun Yedigöller ...

        Yedigöller yolu üzerindeki kaçak kondular yıkılmaya başlandı

         Bolu'nun Yedigöller Milli Parkı yolu üzerinde yöresel ürün satışı yapılan 3 yapı ruhsatsız oldukları gerekçesiyle yıkıldı.
          Bolu Valiliğince Yedigöller Milli Parkı yolu üzerinde yöresel ürünler satılan ruhsatsız yapıların tespit edilmesi amacıyla İl Özel İdaresi ve İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin çalışmaları sonucunda kaçak yapılar belirlendi.

          Köylüler tarafından yapıldığı söylenen, ancak yakın köylülerin de şikayetçi olduğu ve sahiplerinin bu köylerle alakası olmadığı belirlenen kaçak ve ruhsatsız yapılar için yıkım kararı çıkarıldı. Bolu merkeze bağlı Hamzabey ve Yaka Yakuplar yaylalarında kaçak olduğu tespit edilen 5 yapının yıkılması için çalışma başlatıldı. Kaçak olduğu belirlenen yapılardan 3'ü yıkılırken, 2'si sahipleri tarafından bulunduğu yerlerden kaldırıldı. Kaçak yapıları yıkım işleminin Sarıalan ve Saraycık yaylalarında devam edeceği öğrenildi. 

  • FEYZİ ORUÇ DÜZCELİ17 Nisan 2021 . 11:20

   2017 SONRASI YAYLALARDA KAÇAK YAPILAŞMA HIZLANMIŞTIR, A K P den MHP den GÜÇ ALA KÖYLÜLER YAYLALARA SALDIRDILAR VE YAYLAEVLERİNİ YAPTILAR, ŞİMDİ İSE YAYLALARA AHIR İLE SAMANLIK YAPIYORLAR YIKAMIYORLARMIŞ DAMLA SAMANLIĞI DİYORLAR

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak