“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 15 Nisan Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 15 Nisan Perşembe)
  15 Nisan 2021

        1- Çıkınlar Mahallesi halkından, Merhum minareci Abdullah CEYLAN’ın eşi, Merhume Münevver SEZER, Nezahat ALTINTOP, İbrahim ve Ali CEYLAN’ın anneleri; Tevhide CEYLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 12:00 da Çıkınlar Mezarlığına defnedilecektir.

       2- Seben İlçesi Kozyaka Köyü halkından, Merhum Ömer KAVASOĞLU’nun eşi, Emine KARATAŞ, Salih BEŞİR, Mesut KAVASOĞLU’nun anneleri; Müzeyyen KAVASOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat 14:00 da Kozyaka Köyü Mezarlığına defnedilecektir. 

       3- Mengen ilçemiz Çukurca köyü Veliler mahallesinden Rafet Can’ın gelini, Güngör Can’ın eşi, Gentaş Sitesi sakinlerinden Satılmış Sıdıka Avcı’nın kızları, Selçuk Avcı’nın kardeşi; Kadriye CAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenaze ve defin bilgileri daha sonra paylaşılacaktır.

        4- Tekke Işıklar Bozarmut Köyü halkından, Bakiye GÜNEY’in eşi, Ramazan ve Mustafa GÜNEY, Emine ÇİĞDEM, Durkadın EREL’in babaları; Şaban GÜNEY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat 12:00 da Bozarmut Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        5- Kıbrısçık İlçesi Alan Borucak Köyü halkından, Gölyüzü Mahallesinde ikamet eden, Semiha BAHŞİ’nin eşi, Şayeste ER, Adem ve Merhum Ayhan BAHŞİ’nin babaları, eski esnaflardan, Başaran Mobilya’nın sahibi; Abdullah BAHŞİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat 13:00 da Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

        6- Gerede İlçemiz Hacılar Köyünden, Durmuş Ali Özalp'in torunu, Mustafa ve Niyazi Özalp'in yeğeni, Uğur Akgün'ün oğlu; Durmuş Ali AKGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi saat 13.30'da Orta Mahalle Tepe Başı Camii yanındaki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Hacılar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

         7- Gerede İlçemiz Orta Mahalleden, Kerimlerden Merhum Keşçi İhsan Açıkgöz ve Avukat İbrahim Açıkgöz'ün kardeşi, Huri Açıkgöz'ün eşi, Ahmet ve İsmail Açıkgöz'ün babaları, İzzet, Suat, Nursima, İbrahim, Huri, Ömer Faruk ve Talha Açıkgöz'ün dedeleri; İzzettin AÇIKGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi saat 11.30'da Orta Mahalle Dingeç Sokakta kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

        8- Hamzabey Köyü halkından; Azime SARITAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün köy mezarlığına defnedilecektir.

   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak