“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 11 Nisan Pazar)

Vefat edenler (Bugün 11 Nisan Pazar)
  11 Nisan 2021

       1- Solmaz Çelik’in eşi, Selma Günaydın, Suna Dedeli ve Selim Çelik’in babaları, yukarı çarşı esnaflarından; Hasan ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün saat:11.00’da Şehitler Mezarlığı’nda defnedilecektir.

       2- Baltalı Köyü halkından Hacer Çelik’in eşi, Fikriye Erkmen, Şükriye Ermiş, Şükran Altıntaş ve Fikret Çelik’in babaları, Yılmaz Erkmen, Ahmet Ermiş, Zekai Altıntaş ve Emine Çelik’in kayınpederi; Ahmet ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat:13.30’da Aşağı Baltalı Köy Mezarlığı’na defnedilecektir.

       3- Karamanlı Mahallesi halkından sanayi eski esnaflarından Ahmet Esendağ’ın eşi, Harun, Ali, Rıdvan ve Ömer Topal’ın halaları, Ahmet Topal’ın kardeşi; Ayşe ESENDAĞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün saat:11.00’da kılınacak cenaze namazı sonrası Düzce Aşağıyahyalar Mahallesi Mezarlığı’na defnedilecektir.

        4-Gerede İlçemiz Yunuslar Köyünden; Yüksel Halıcıoğlu'nun babası, Kemal Doğandemir'in kayınpederi, İcracı Celal Kural'ın dünürşüsü; Hacı Hafız Osman HALICIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Yarın (12 Nisan Pazartesi) Saat:11.00'de Yeni Camii'de kılınacak cenaze namazı sonrası, Yunuslar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak