“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Sağlık çalışanlarına kuru bir teşekkür !

Sağlık çalışanlarına kuru bir teşekkür !
  4 Nisan 2021

  Sağlık çalışanlarına kuru bir teşekkür ! Covid 19 salgının ...

       Sağlık çalışanlarına kuru bir teşekkür !       

       Covid 19 salgının 1. Yılını geride bıraktığımız bugünlerde salgın süresince canla başla çalışıp kendi canları pahasına toplum sağlığı için hizmet eden, binlerce kez keşekkürü hak eden sağlık çalışanları, nihayet birer teşekkür belgesi ile ödüllendirildi. 

          Ankara'nın talimatı ile Bolu Valisi Ahmet Ümit tarafından hazırlatılan teşekkür belgeleri, bolu il genelinde çalışan sağlık çalışanlarına verilmeye devam ediyor.

          Bolu Özel Çağsu Hastanesi'ni ziyaret eden Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Arzu Özkan ve İl Sağlık Personel ve Destek Hizmetleri Uzmanı Ali Güldemir teşekkür belgelerini Çağsu Hastanesi İşletme Müdürü Reşat Ayaza'a takdim ettiler.

          Reşat Ayaz: “Sağlık çalışanlarını bu dönemde hiç yalnız bırakmayarak teşekkür belgesi ile bizleri gururlandıran Sayın Valimize teşekkür ederim.” diyerek sözlerini noktaladı. Özel Çağsu Hastanesi Başhekimi Erdal Kaya, Başhemşire Nurdan Çinpolat sağlık çalışanlarına belgelerini takdim etti.

  • Rafia11 Nisan 2021 . 16:13

   Eski sağlık sistemi olsaydı onuda vermezlerdi emektar saglikcilarimiza
  • Cemil4 Nisan 2021 . 22:17

   Teşekkür'ün yaş'ı nasıl oluyor..!!!!??
  • kör oğlu torunu4 Nisan 2021 . 10:01

   GÜZEL YURDUMUN CEFAKAR MELEKLERİ ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN SİZLERİN HAKKI ÖDENMEZ

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak