“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Ramazan öncesi ekmek ve pideye zam !

Ramazan öncesi ekmek ve pideye zam !
  31 Mart 2021

  Ramazan öncesi ekmek ve pideye zam ! Ramazan Ayı ...

       Ramazan öncesi ekmek ve pideye zam !

       Ramazan Ayı öncesi ekmeğe zam yapıldı. Yeni zamlı tarifeyle birlikte 1.5 TL’den satılan ekmeğin fiyatı 1.75 TL, 5 TL’ye satılan köy ekmeği ise 6 TL oldu. Ramazan Ayı'nda satılacak pidenin fiyatı da 4 TL olacak.

          Ramazan Ayı'na kısa süre kala Bolu’da ekmeğe zam geldi. Ekmek yapımında kullanılan un fiyatlarındaki artış ekmeklere yansıdı. Lokantacılar Aşçılar ve Pastacılar Esnaf ve Sanatkar Odası tarafından alınan kararla ,5 TL’ye satılan 210 gram ekmek 1,75 TL’ye, 750 gram köy ekmeği ise 6 liraya satılacak. Ramazan ayında satılan 350 gram pidenin fiyatına da zam yapılarak 4 TL oldu. Pideye geçtiğimiz yıla göre 50 kuruş zam yapılmış oldu.

  • Metin 144 Nisan 2021 . 22:58

   Çok şükür, geçen yıl buzdolabımiz oldu.
  • memett1 Nisan 2021 . 11:59

   ekmek aslında 10 tl olmalı .sebeplerinden birisi İSRAF çöpe atılan ekmekte ülke olarak ilk sıralardayız hiç olmazsa ihtiyacın kadar alırsın , ikincisi hazır ekmek almaya bağımlı kalmayalım evinde fırını olmayan yok artık ekmeğimizi kendimiz yapmaya çalışalım neden mi hem ucuza gelir hemde hamurda ne kullandığını bilirsin mayası ve katkılarını kendin bilirsin yediğimiz ekmekte içindekileri açıklamaya gerek yok araştırın.
  • diger1 Nisan 2021 . 10:57

   2.el araç satışlarinada vergi geldi, bugünleri ariyacaz
  • refike1 Nisan 2021 . 10:50

   akp den önce zam gelmiyormu idi ecevitin zama zam videosunu bi arat bakalım youtube den bugün geçmişi unutan buğünü ilk miş gibi görüyor pes pes sanki chp veya hdp belediyelerde herkes günlük gülistanlık daha pkk ile arasında çizgi çekemeyenle beraber yol yürüyenlerin aklı ile burda mesaj yazmayınız.
  • Refik1 Nisan 2021 . 02:26

   Bugün itibari ile elektriğe,doğalgaza,ekmeğe zam geldi,daha kim bilir nelere zam geldi,alın size zengin türkiye,alın size akp,neyse ya avrupa bizi kıskanıyor gerçi..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak