“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Bolu Kızılay'ı Türkiye'de en başarılı şubeler arasında

Bolu Kızılay'ı Türkiye'de en başarılı şubeler arasında
  24 Mart 2021

  Bolu Kızılay'ı Türkiye'de en başarılı şubeler arasında Muhsin Kınacı ...

  Bolu Kızılay'ı Türkiye'de en başarılı şubeler arasında

       Bolu Kızılay'ı Türkiye'de en başarılı şubeler arasında       

        Muhsin Kınacı Başkanlığı'ndaki Kızılay Bolu Şubesi başarılı çalışmalara imza atmaya devam ederken, çıtayı da yükseltiyor. Türkiye'deki 480 Kızılay Şubesi arasında başarı sıralamasında 19. sıraya kadar yükselen Kızılay Bolu Şubesi, genel merkezin de takdirini topluyor.       

          Türk Kızılay Genel Merkez Sekreteri Hüseyin Can Kızılay Bolu Şubesi'ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Şube Başkanımız Muhsin Kınacı pandemi döneminde yapılan yardım faaliyetleri hakkında Hüseyin Can'a bilgi vererek Kızılay Bolu Şubesi olarak ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmaya devam ettiğini belirtti.
          Muhsin Kınacı; Kızılay'ın sadece gıda yardımı konusunda değil manevi anlamda da halkımıza yardımcı olduğunu belirtti. Sadece 2021 yılı içinde 800 aileye gıda yardımının yanında yaklaşık 5000 parça kıyafet yardımı yapıldığının altını çizdi. 
           Gelecek dönemler içerisinde Kızılay Bolu Şubesi'nin Bolu'nun sosyal ve manevi anlamda gelişebilmesi için sürpriz projelerinin olduğunu belirten Muhsin Kınacı, 2020 döneminde 81 ildeki 480 şube ve temsilcilikleri arasında 19. yer aldıklarını, hedef olarak 2021 içerisinde ise ilk 10 şube arasına girmeyi planladıklarını söyledi. 
           Türk Kızılay Bolu Şubesi, yaptıklarıyla ve yapacaklarıyla Genel Sekreter Hüseyin Can'dan tam not aldı.
   

  • Büyüklük 27 Mart 2021 . 09:56

   Kan hibe eden değerli vatandaşlar olmasa, neden bahsedeceksiniz, şaşkın insanlar.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak