“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 1 Mart Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 1 Mart Pazartesi)
  1 Mart 2021

        1- Alpağutbey Mahallesi halkından, Merhum Mustafa ve Sabahat KARAÇAY’ın oğulları, Güven, Bülent ve Sevim KARAÇAY’ın kardeşleri; Gürsoy KARAÇAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 13:30 da Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

        2- Okçular Köyü halkından, Emine AKÇA’nın eşi, Saniye FİDAN’ın kardeşi, Ayşe, Türkan, Necla ve Bolu Belediyesinden emekli Mazhar AKÇA’nın babaları; Celal AKÇA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün saat 14.00 da Okçular Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       3- Ömerler Köyü halkından, Huriye AKAY, Hüseyin ve Hasan ORHAN’ın kardeşleri, Sabire ÇELİKCAN, Rahime ve Rafiye YELOĞLU’nun anneleri; Makbule CEYHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün saat 13:30 da Ömerler Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Gerede İlçemiz Yunuslar Köyü'nden Durmuş ve Ramazan Yalçınkaya’nın babaları, Fatih Yalçınkaya, Hüseyin Yalçınkaya ve Fatih Gökmen’in dedeleri Hüseyin YALÇINKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat:15.00’de Demirciler Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi’ndeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Yunuslar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak