“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Ak Parti İl Kongresi yapıldı

Ak Parti İl Kongresi yapıldı
  24 Şubat 2021

  Ak Parti İl Kongresi yapıldı AK Parti Bolu İl ...

       Ak Parti İl Kongresi yapıldı        

       AK Parti Bolu İl Teşkilatı’nın kongresinde önceden belirlenen yeni başkan Suat Güner’in tek aday olduğu seçimde il yönetim kurulu, il disiplin kurulu üyeleri, parti için demokrasi hakem kurulu üyeleri netleşti.

        AK Parti Bolu İl Başkanlığı 7. olağan kongresinde önceden il başkanı olarak belirlenen Suat Güner’in seçilmesinin ardından 40 asil 20 yedek yeni yönetim listesi de belli oldu.

        Yeni dönemde mevcut yönetim de yeniden belirlendi. Kongrede tek aday olan, Suat Güner’in yönetim kurulu listeleri şu şekilde:

        İl Yönetim Kurulu Üye Adayları;  Ahmet Uzunoğlan, Ali İmran Çatana, Ayşe Bozacı, Cemil Akay, Cemile Bük, Cüneyt Koparan, Elif Çetin, Emin Candan, Emine Aydemir, Emine Erdal, Emrullah Değirmencioğlu, Faruk Gören, Fatma Akgül, Fikret Çıracı, Halit Erkan Adıyaman, İbrahim Tiryakioğlu, İlhami Akça, İlker Aktaş, Koray Varlık, Mehmet Öztürk, Murat Erdoğdu, Mustafa Özkan, Mustafa Nuri Gürsoy, Nimet Alkan, Oğuzhan Özçelik, Orhan Saçan, Önder Güzel, Ramazan Zengin, Ramazan Mercan, Sabri Gökdemir, Salih Aziz Ardıhan, Samet Kocadağ, Sevgi Özcan, Karagöl, Sinan Seymen, Süheyla Yaman, Ufuk Karadağ, Yasemin Özcan, Zeynep Karataş, Zühtü Böçgün.

       İl yönetim kurulu üye adayları yedekler; İbrahim İpek, Cihan Özkan, Selami Madenoğlu, Yüksel Yılmaz, Ergün Söbütay, Burakhan Erbay, Metin Yaman, Sefa Yaman, Ayhan Güneş, Eren Koç, Nurten Arslan, İsmail Demir, Ufuk Özbay, İsmail Say, Gökhan Aydın, Özlem Çakır Titizoğlu, Ersin Alemdar, İbrahim Yılmaz, Yunus Emre Aytar, Alaattin Yalçınkaya.

        İl Disiplin Kurulu Üye Adayları; Av. İbrahim Yılmaz, Kemal Aydınöz, Hacer Cabaş, İsmail Erkoç, Muzaffer Zengin.

       İl Disiplin Kurulu Üye Adayları Yedekler; Necmettin Hancı, Saime Adıyaman, Duran Bayrak, Ahmet Yaşar, Cengiz Akdoğan.

       İl Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu Üye Adayları; Ahmet Eker, Kenan bulut, Hasan Kanca.

        İl Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu Üye Adayları Yedekler; Kamil Özkan, Talip Öztürk.

  Büyük kongre delege adayları; Hakkı Suat Güner, Hicran Çağalı, Samet Kocadağ, Nurettin Doğanay, yaşar Yüceer, Kazım konak.

       Büyük Kongre Delege Adayları Yedekler; İsmail Çetin, Hüseyin Yağın, Mehmet Demiröz

  • Hayri 28 Şubat 2021 . 22:58

   Ak parti hiç bir şey yapamaz. Artık Bolu da işi bitmiştir. Güle güle. Size Bolu da ki seçimleri kaybettirenler ise Üniversite de geçen dönemde olanlardır. ve onlarla beraber hareket eden o çok değerli Alattin abinizdir. Artık avucunuzu yalayın
  • Gömlekci27 Şubat 2021 . 21:58

   "Parti içi demokrasi" hakem kurulu üyeleri mi netleşti? Önce sonucun açıklanıp sonra seçimin yapıldığını gördükten sonra nası bişey oluyomuş acaba o "parti içi demokrasi" çok merak ettik doğrusu!
  • Gülşen27 Şubat 2021 . 19:29

   Pandeminin yayılmasına neden oluyorsunuz. Sizleri kınıyorum.
  • boluludelüüü27 Şubat 2021 . 13:56

   Gencler koronaya neoldu koronaya :)
  • İbrahim KALENDER27 Şubat 2021 . 00:10

   “Yalçın” isimli yorumcu… Sen kimlerin Fetö’cü olduğunu çok iyi bilirsin. Uyanda balığa gidelim… Fetö’ye yıllar boyu övgüler dizen AKP yöneticilerini you tube’dan araştır istersen…
  • Yalçın26 Şubat 2021 . 09:13

   Hep güdümlü feto'culerin yorumunu görünce bugün de yarında icraat yapacak parti yine Ak parti olacak.gecen dönemde hizmet eden yönetimi tebrik ediyorum. Yeni seçilen yönetime de başarılar diliyorum.
  • İçinizden ama sizden olma26 Şubat 2021 . 01:34

   Şu feminizme kapılmış hicrana da yazık oldu. Gitti Allahın ahkamını dile getiren mü'min yazarı mahkemeye verenlerin seline o da kapıldı.
  • Necip25 Şubat 2021 . 23:57

   Bir de utanmadan sıkılmadan kongre miting yapıyorlar,yazıklar olsun bunlara.
  • Bitti25 Şubat 2021 . 19:36

   Akp'nin kalesi olarak görülen gerede ve diğer ilçelerde bile artık gelecek seçimi kazanması çok güç. Buna etkenlerden bir tanesi yıllardır görevde kalıp konuşmaktam öte gidemeyen doğanay. Diğer etken ise akpnin genel durumu. Bu iş bitti artık. Yeni nesil partiler büyük sıçrama yapacak.
  • levent 25 Şubat 2021 . 19:25

   Bu parti artık siyasi ömrünü tamamlamış yorgun düşmüştür.Pandemi döneminide zaten istikrarlı bir biçimde yürütemediler.
  • Yurdaer25 Şubat 2021 . 13:02

   Vatandaşın aile toplantısı olarak bir araya gelmesi bile yasakken AKP'ye her şey serbest. Artık güven kaybeden AKP ile işimiz olamaz.
  • Mehmet Gündoğdu 25 Şubat 2021 . 09:57

   10 daireli apartmanımızda, 10 kat maliki toplanıp, kat malikleri toplantısı yapamıyoruz. Çünkü yasak.Oysa 40 kişilik yönetim kurulu yukarıdaki fotoğrafı çektirebiliyorlar. Üstelik salondaki toplantıda herhalde binlerce kişi vardı. Bazılarına yasak yok.
  • Meral Karabey25 Şubat 2021 . 09:45

   AKP menfaatçilerin bir araya geldikleri bir parti oldu. Halk APK'nin beceriksiz yönetimi nedeniyle ekmeğe muhtaç hale geldi. Ekmek büfelerinde kuyruklar var. Millet pazar döküntülerinden bir şeyler bulmaya çalışıyor ama bu beylerin keyifleri yerinde.
  • Vatandaş25 Şubat 2021 . 07:06

   Seçtiniz mi? Oy mu verdiniz?
  • sabahattin25 Şubat 2021 . 00:19

   Son mahali seçimlerde millet ey AKP fabrika ayarlarına dön dön dön dedi ama anlamadılar parti halkdan koptu ranta
  • Değişim25 Şubat 2021 . 00:13

   Doğanay prangasından sıyrılan teşkilat hidayete erecektir.
  • İlhami sezer 24 Şubat 2021 . 22:13

   Şu ana kadar bolu bayrak vatan için herşeye göz yumdu Artık bolu halkı terli yemez Hainlere gösterilen tolerans millete keskin kılıç gibi dönüyor Akp de ömrünü bitirdi agızdan konuşulanla gidilen yol aynı çizgiden çıkmış
  • bolulu1424 Şubat 2021 . 22:02

   vatandaş emekçi çöpçü demirçi yokmu bunların arasında yada eli nasırlı askari üçretli doğru bu kisiler oy zamanı lazım
  • Sami Hoştan24 Şubat 2021 . 19:10

   AK Parti artık çıkarcıların ve menfaat peşinde koşanların barındığı ve yönetiminde bulunduğu bir parti olmuş, lüks ve şatafata batmış, halktan ve haktan uzaklaşmıştır. Yakın zamanda adı bile duyulmayacak, tarihin karanlık sayfalarında yer alacaktır.
  • neco24 Şubat 2021 . 17:53

   kim kazanmış kongrede
  • Misafir 24 Şubat 2021 . 16:56

   Yazik oldu boluya hepsi havasında kimse taşın altina elini koymaz,koysada bi halt olmaz.kasaba bir şehir olarak kalırız, ne belediye olur nede muhalefet seyredin görün.
  • bitik ekonomi24 Şubat 2021 . 16:14

   Bunların hepsi işadamı, bizim halimizden anlamazlar tabii

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak