“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 24 Şubat Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 24 Şubat Çarşamba)
  24 Şubat 2021

       1- Mengen İlçemiz Karacalar Köyü Deliahmetler Mahallesi'nden, Azize Yıldız’ın eşi, Ercan ve Muhittin Yıldız’ın babaları, Ahmet Yıldız, Seyhan Yıldız ve Hulusi Yıldız’ın kardeşi; Nail YILDIZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 16.00’da Deliahmetler Köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Gerede İlçemiz Yazıkara köyünden Uzman turizm Kemal Güldemir, Gerede Devlet Hastanesi idari işler müdürü Şaban Güldemir, İlyas Güldemir ve Mevlüt Güldemir'in anneleri; Zeliha GÜLDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 12.00' da Yazıkara köyünde kılınacak cenaze namazı sonrası Yazıkara köyüne defnedilecektir.

         3- Çayır Köyü halkından, Merhum Hasan ve Merhume Behire ÇAYIRLI’nın oğulları, Alpay, Serap ve Koray ÇAYIRLI’nın babaları, eski sanayi esnaflarından; Oktay ÇAYIRLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 11:00 da Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Kuzörendağlı Köyü halkından, Merhum İlhan YILMAZ’ın eşi, Mehmet, Kamil, Metin YILMAZ, Ayşe GÜLER, Merhum Sevim YILMAZ’ın babaları; Siyami YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 12:00 da Kuzörendağlı Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        5- Kasaplar Mahallesi halkından, Ali SEVİMLİ, Nazile FİDAN, Merhum Fatma FIRAT ve Yukarı Çarşı esnaflarından, Hüseyin SEVİMLİ’nin anneleri; Nazmiye SEVİMLİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 14:00 da Kasaplar Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

        6- Gerede İlçemiz Kürkçüler köyünden merhum Niyazi Dağlar'ın kızı, Yakup Ergün'ün eşi, Faik Ergün'ün yengesi, Recep Ergün ve Niyazi Ergün'ün anneleri, Ahmet Sönmez, Halit Kutlugün ve Faik Ergün'ün kayınvalideleri Durmuş Ali Dağlar'ın amcasının kızı, Sanayi esnaflarından İlhami Dağlar'ın halası; Habibe ERGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi saat 14.00'da  Kürkçüler köyünde kılınacak cenaze namazı sonrası Kürkçüler köyüne defnedilecektir.
   

  • Abbas inceayan. 20.dön.b.24 Şubat 2021 . 18:37

   Talebelik yıllarında n arkadasim hep güleryüzlü degerli dodtum sevgili oktay allah mekanıni cennet eylesin.sevenlerine ve aile etfadına bas sagligi diliyorum. Allahin rahmeti bol olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak