2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Bolu AİBÜ'de yüz yüze eğitim başlıyor

Bolu AİBÜ'de yüz yüze eğitim başlıyor
  23 Şubat 2021

  Bolu AİBÜ'de yüz yüze eğitim başlıyor YÖK Başkanlığı’nın açıklamalarının ...

         Bolu AİBÜ'de yüz yüze eğitim başlıyor       

         YÖK Başkanlığı’nın açıklamalarının ardından daha önce hazırlıklarını tamamlayarak vaka sayılarındaki iyileşmeyi bekleyen Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2020-2021 eğitim öğretim yılı bahar yarıyı eğitim modeli duyurusuna göre bazı fakültelerin öğrencilerini yüz yüze eğitim için Bolu’ ya çağırdı.

         Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi senatosunda alınan kararla yüz yüze eğitime başlıyor. BAİBÜ Hibrit (Karma) Eğitim Modeli ile 5 fakülte ve 2 yüksekokulda Bahar Döneminde eğitim – öğretime başlayacak.

        Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulunun ve Yüksek Öğretim Yürütme Kurulunun 17.02.2021 tarihli toplantısında alınan kararlar çerçevesinde Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi senatosunun 18.02.2021 tarihinde almış olduğu kararlar uyarınca 2020 – 2021 Bahar Yarıyılı içinde uygulanacak eğitim modeline göre;

  2020-2021 Bahar Yarıyılı dersleri, daha önce ilan edilen akademik takvime uygun olarak yapılacak.

  2020-2021 Bahar Yarıyılı yılında Hibrit (Karma) Eğitim Modeli ile eğitim-öğretim faaliyetlerine devam edilecek.

  Aşağıdaki tabloda belirtilen akademik birimlerde yer alan bölüm ve programların uygulama dersleri, pandemi koşullarına uygun olarak, tüm sağlık tedbirleri alınarak ve yeterli sayıda gruba ayrılarak yüz yüze yapılacak. Bu birimlerdeki teorik derslerin yüz yüze veya uzaktan öğretim ile yapılması ile ilgili hususlar akademik birimler tarafından belirlenecek olup, gerekli duyurular ise ilgili birim tarafından yapılacak.

  • Hayri ve fetö24 Şubat 2021 . 00:58

   Başlasa ne olacak, burda okulmu kaldıi herşey zıvanadan çıktı Üniversiteyi bıtırıp gittiler Vilalarında oturuyorlar. Doldur fetöyü sonra da bir şeyden haberim yok de. Hele o genel sekreter onun masasından geçmeyen dosya onun elinden geçmeyen hiç bir şey rektöre ulaşamıyordu. Adam bu yönetim de de senato üysei. Bu yönetimde adamı atmadı, bunlarda da iş yok. olan vergisini veren garibe oluyor, onların çocukları bir yere gelemiyoır. Genel sekreterin akrabaları üni

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak