“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 20 Şubat Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 20 Şubat Cumartesi)
  20 Şubat 2021

         1- Mengen ilçemiz Demirciler Köyü'ndeh Erol Bozoğlu’nun annesi; Nazmiye (Irefük) BOZOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün  öğle vakitlerinde defnedilecektir.

        2- Mudurnu ilçesi halkından emekli öğretmen Fatma Koç ve Merhum Mustafa Kozan’ın babaları, Tefik Koç ve Ayten Kozan’ın kayınpederi; İbrahim KOZAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat:11.00’da Mudurnu İlçesi Hamdibeyler Mezarlığı’nda defnedilecektir.

       3- Zeynel ÇELEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi bugün saat:15.00’da Seben İlçesi Musasofular Köy Mezarlığı’nda defnedilecektir.

       4- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesi'nden tabak esnaflarından Nuri Karagöz'ün eşi, tabak esnaflarından Sabri ve Kadri Karagöz'ün anneleri, tabak merhum Zeki Güzelce'nin kardeşi, Kale İnşaattan Hasan Güzelce'nin halası; Hacer KARAGÖZOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 11:00'de Seviller Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Çataklı Camii yanındaki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

         5- Gerede İlçemiz Yazıköy Üçpınar Mahallesi'nden Osman Yaman'ın babası, Sami Yaman'ın kardeşi, müteahhit Mehmet Can'ın teyzeoğlu , marangoz Salih Yaman'ın amcası; Halit YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi saat 12:00'de Yazıköy Üçpınar Mahallesinde kılınacak cenaze namazı sonrası Üçpınar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak