“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 17 Şubat Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 17 Şubat Çarşamba)
  17 Şubat 2021

       1- Seben İlçesi Değirmankaya Köyü halkından Merhum Bayram Aslan’ın eşi, Rüstem Aslan ve Gülser Kahraman’ın anneleri, Bedrettin Kahraman’ın kayınvalidesi; Nazife ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenaze bugün öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazı sonrası Seben İlçesi Değirmenkaya Köyü Mezarlığı’nda defnedilecektir.

        2- Çıkınlar Mahallesi halkından Yeter Kılıç’ın eşi, Eren Kılıç ve Zübeyde Benli’nin babaları, Hasan Kılıç’ın oğlu, Mustafa Kılıç’ın kardeşi, SEDAŞ’tan emekli; Zekeriye Kerim KILIÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat:12.30’da Çıkınlar Mezarlığı’nda kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

        3- Afşar Köyü Gidiriş Mahallesi halkından Merhum Yakup Güney’in eşi, Yaşar Şazimet Özdemir’in ablası, Yüksel Özdemir’in halası, Mevlüt, Recep ve Mehmet’in yengeleri; Mürvet GÜNEY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazı sonrası Afşar Köyü Gidiriş Mahalle Mezarlığı’nda defnedilcektir.

  • bahtiyar kandemir17 Şubat 2021 . 21:14

   Değerli arkadaşım Zekeriya Kılıç 'a Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun. Işıklar içinde uyusun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak