“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 13 Şubat Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 13 Şubat Cumartesi)
  13 Şubat 2021

       1- Mengen ilçemiz Düzköy köyü Güneyhisar mahallesi sakinlerinden, Metin, Necmettin, Kerem, Dilek ve Çetin Gökkaya’nın anneleri; Nazife GÖKKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi yarın (14 Şubat Pazar) öğle namazı sonrası Güneyhisar mahallesindeki aile mezarlığına defnedilecektir.

       2- Gerede İlçemiz Güneydemirciler Köyü Bıçakçılar Mahallesi'nden Ankara'da ikamet eden Hacı İbrahim Kılıçarslan'ın eşi, Emekli Öğretmen Hikmet Kılıçarslan, İstanbul V.D Başkanlığı Şube Müdürü Halil Kılıçarslan, Neriman Öztürk ve Hatice Kurt'un anneleri, Emekli Öğretmen Zihni Öztürk'ün kayınvalidesi, Kemal ve Saadettin Kılıçarslan'ın yengeleri; Hacı Hesna KILIÇARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün saat 13.00'de Güneydemirciler Köyü Bıçakçılar Mahallesinde kılınacak cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Gerede İlçemiz Demirciler Mahallesinden; Merhum Raşit Arslan'ın kızı, Seyit Ahmet Arslan'ın ablası, Cemal Emiral'ın eşi, Cevat Emiral ve Gönül Batur'un anneleri, Okan ve Berkan'ın annaneleri; Türkan EMİRAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Saat: 14.30'da şehir mezarlığında kılınacak cenaze namazı sonrası şehir mezarlığına defnedilecektir.

         4- Gerede İlçemiz Çalışlar Köyünden; Hasan, Yakup ve Mehmet Yaşar'ın babaları; Mehmet YAŞAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi bugün Saat: 16.00'da Çalışlar Köyünde kılınacak cenaze namazı sonrası Çalışlar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       5- Enver ERDEM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Düzce Çilimli’de defnedilecektir.

       6 - Gerede İlçemiz Göynükören Köyü Ayvatlar Mahallesinden; Mahir, Murat, İsmail ve Sinan Gültekin'in babaları; Ahmet GÜLTEKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.     

         Cenazesi bugün Saat:13.30'da Göynükören Köyü Ayvatlar Mahallesinde kılınacak cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       7- Tekke Pelitcik köyü halkından, Alim YÖRÜKOĞLU’nun eşi, Selahattin YÖRÜKOĞLU ve Sabahat DÜNDAR’ın anneleri; Kadriye YÖRÜKOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün ikindi namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       8- Ankara ili Güdül ilçesi Yeşilöz mahallesi halkından, Ümit, Hakan ve Cihan AKGÜL’ün babaları, Erol,Birol ve Mualla AKGÜL’ün abisi, Bolu pazaryeri esnaflarından; Hakkı AKGÜL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün ikindi namazı sonrası Ankara Güdül Yeşilöz mahallesine defnedilecektir.

       9-Gerede İlçemiz Balcılar Köyünden; Mustafa Alım'ın eşi, İsmail Alım'ın annesi, Arif Canlı ve Hasan Çetinarslan'ın kayınvalideleri; Mensure ALIM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi Saat:15.00'de Dayıoğlu Mahallesindeki evinin önünden alınarak, Saat:16.00'da Balcılar Köyünde kılınacak cenaze namazı sonrası Balcılar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       10- Mengen ilçemiz Gökçesu beldesi Çorakmıtırlar köyü Göcen Hasan Öztürk’ün oğlu, Remziye Öztürk’ün eşi, Seda ve Uğur Öztürk’ün babası, emekli aşçıbaşı; İsmail ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi yarın (14.02.2021 Pazar günü) öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çorakmıtırlar köy mezarlığına defnedilecektir.

       11- Mengen ilçemiz Pazarköy’den Ömer Albaş’ın eşi, Özer Albaş ve Bedir Albaş’ın anneleri; Ayla ALBAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi yarın (14.02.2021 Pazar günü) öğleden önce kılınacak olan cenaze namazının ardından Pazarköy mezarlığına defnedilecektir.

  • Sami Aydın13 Şubat 2021 . 22:06

   Hakkı Akgül arkadaşımıza allah dan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyorum mekânın cennet olsun güzel insan
  • Şemsettin GÜRTÜRK 13 Şubat 2021 . 13:53

   Vefat eden Hakkı Akgül ve rahmete kavuşan, bütün din kardeşlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak