“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Kazım Konak ismi öne çıkıyor

Kazım Konak ismi öne çıkıyor
  11 Şubat 2021

  Kazım Konak’ın yarın yapılacak temayül yoklamasından açık ara ile önde çıkacağı tahmin ediliyor. 

         Kazım Konak ismi öne çıkıyor

        Ak Parti Bolu İl Başkanlığı için yarın yapılacak temayül yoklamasından, halen Merkez İlçe Başkanlığı’nı yürüten Kazım Konak’ın açık ara önde çıkacağı tahmin ediliyor.

          22 Şubat’ta yapılacak Ak Parti İl Başkanlığı kongresi öncesi, Nurettin Doğanay’ın aday olmayacağının açıklanmasının ardından, yeni il başkanı arayışına girilmişti.

          Ak Parti Genel merkezi kongrede aday olacak il başkanını belirlemek için temayül yoklaması yoluna gitti.

          12 Şubat Cuma günü Ak Parti il başkanlığında il ve ilçe yönetimlerinin katılımıyla yapılacak temayül yoklamasında öne çıkacak olan isim, büyük bir ihtimalle kongrede aday olacak.

           Uzun bir süreden beri Ak Parti Merkez il başkanlığını uyumlu bir şekilde başarıyla yürüten Kazım Konak’ın yarın yapılacak temayül yoklamasından açık ara ile önde çıkacağı tahmin ediliyor. 

  • Gerçekci18 Şubat 2021 . 11:16

   seçim kaybettiren eski yönetimin emareleri kendisinde bol bol mevcuttur. Kaybedilmiş belediyeyi kazanmamak isteniyorsa Kazım Konak bir numara olur tabikisi. İmar komisyon başkanlığı zamanında oluşturduğu küskünler yine kaybetmeye yeter artık bence. Yanlış seçim olur açık ve net.
  • özbollulu17 Şubat 2021 . 17:59

   ADAM GİBİ ADAM GÜLERYÜZLÜ HALK TARAFINDAN SEVİLEN ADAM ZATEN PARTİYİDE ANCAK KAZIM KONAK TOPLAR YOKSA ADAAAA
  • Metin Çelik16 Şubat 2021 . 01:47

   AKP İl Başkanlığı için Kazım KONAK çok doğru seçilmiş bir isim olur bence. Kendisi beni Tanımaz ama çocukluğuna dönerse hatırlar. Şahsen kendisini ve ailesini iyi tanıyan insanlardan biriyim ben O da İ.Doğan gibi Aynı Mahallede büyümüş. Rahmetli Babasının kıymet verdiği çok iyi yetiştirdiği çok düzgün biridir Kazım Konak Kardeşimiz. İnşallah AKP Yönetimi Kendisinin İl Başkanı Seçilmesine vesile olur. Ne diyeyim çok doğru bir isim çok iyi bir tercih
  • Metin Çelik15 Şubat 2021 . 00:58

   Kazım Konak Ya da Başkaları Şu anda Yönetimde olanlar, Yönetime Yakın olanlar, ve Muhalefette Kalanlar Bunlardan AKP il Başkanı Yapmazlar Kimi Yaparlar Belki Cihan YAVUZ u Yaparlar Ya da benzerlerini . Kimi Yaparlarsa Yapsınlar Ama MHP de olduğu gibi Bir Başkan Ya da MHP Belediye Başkan adayında olduğu gibi İBRAHİM DOĞAN Gibi birini getiremezlerse Boludan 2 Milletvekili çıkaramazlar
  • İbrahim kıymaz 13 Şubat 2021 . 10:58

   Kazım kardeşime yakışır,
  • Değişim13 Şubat 2021 . 02:24

   Akp bolu teşkilatlarında dipten en tepeye kadar büyük değişim olacak. Birçok yeni, genç isimler yerlerini alacak. Şaşırtıcı değişimlerde olacak. Bu arada resimdeki bey iyidir.. İyi değişimler.
  • Gerçek gündem 12 Şubat 2021 . 23:11

   İstanbul Zeytinburnunda Elvan - enver demir çifti ekonomik sıkıntılardan dolayı intihar ettiler(bilin istedim)
  • Ümmiye Gören12 Şubat 2021 . 15:38

   AKP'de temayülden çıkan ismin listede olduğu ,aday yapıldığını tarih daha yazmadı.
  • doğa12 Şubat 2021 . 13:36

   Nuri seçkin kardeşime katılıyorum. Ülkenin tün değerleri yozlaştırıldı devlet millet ruhu kalmadı. Türkiye Cumhuriyetini A.Ş. sandılar ve böylelikle tüm değerler yozlaştırıldı .Herkes her şeyi görüyor aya değil yaya kaldınız uyandı toplum. Narkoza bağışıklık kazandı uyutamıyorsunuz etkisi kalmadı aldatmaca ve sanal gündemler artık tutulmuyor. Yalan da bir yere kadar.
  • Nuri Seçkin12 Şubat 2021 . 10:03

   AKP nin başına Asım da gelse Kazım da gelse sonu bellidir. AKP ülkenin başına gelmiş en büyük felaketttir.
  • Emar12 Şubat 2021 . 09:53

   Kazım Konak AKP nin arayıpda bulamayacağı kadar iyi ve düzgün bir aday.
  • HÜSEYİN ÖZBEK12 Şubat 2021 . 06:55

   Yakışır Kazım Konak a adam gibi adam.
  • Gerçek11 Şubat 2021 . 21:41

   Kazım Konak bence en iyi tercihidir.Adamlığı dürüstlüğü yönünden iyidir.Yaptığı işinin gereği eksik olan bazı şeyleri olmuştur.ama bu herkeste olabilen şeyler.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak