“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Kılıçdaroğlu Bolu'da

Kılıçdaroğlu Bolu'da
  11 Şubat 2021

  Kılıçdaroğlu Bolu'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu birtakım ziyaretlerde ...

       Kılıçdaroğlu Bolu'da      

       CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Bolu'ya geldi.

        CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Bolu'ya geldi.Bolu Belediyesini ziyaret eden Kılıçdaroğlu, belediye binası önünde partililer tarafından çiçeklerle karşılandı.

        Kılıçdaroğlu, belediye bandosunun çaldığı marş ve müzikler eşliğinde belediye binasına girdi. Bu sırada bir partili yazdığı şiiri okudu.Daha sonra Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın makamına geçen Kılıçdaroğlu, basına kapalı görüşme gerçekleştirdi.Kılıçdaroğlu, ardından Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.Yukarı Taşhan'da bulunan Eskici Baba Türbesini de ziyaret eden Kılıçdaroğlu, tarihi Yıldırım Bayezit Camisi önünde bulunan güvercinlere yem verdi.Bu sırada bir basın mensubunun "Dilek tuttunuz mu?" sorusuna, "Dileğim; cumhuriyeti kuranların bize bıraktıkları güzel bir Türkiye var ve biz 100'üncü yılında Türkiye Cumhuriyeti'ni demokrasiyle taçlandıralım. En büyük dileğimiz bu. Bu dilekle yem attık." karşılığını verdi.Kılıçdaroğlu, programı kapsamında Yukarı Çarşı'da da esnafla bir araya geldi.

  • Bir vatandaş16 Şubat 2021 . 10:41

   Aman kılıçdaroğlu ipleri sıkı tut Tanju özcan da muharrem beye gitmesin, gittiğin yerlerde şehit ve gazilerimizi ve ailelerini unutma, ha bir de evlat nöbetindeki aileleri de bir ziyaret ediverseniz iyi olur. Belki kaçırdığınız oylar geri döner.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak