“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 8 Şubat Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 8 Şubat Pazartesi)
  8 Şubat 2021

       1- Kıbrısçık İlçesi Alanhimmetler Köyü halkından, Rıfat DOĞAN’ın eşi, Muzaffer ve Ünsal DOĞAN, Hatice ŞAY’ın anneleri; Safinaz DOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 14.00 da Çıkınlar Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

        2- Susuzkınık Köyü halkından, Yeşil Cami emekli İmam Hatibi, Zeki AY, Gölyüzü Cami emekli İmam Hatibi, Burhan AY, Ayşe GÜNEBAKMAZ, Fatma ÖZTÜRK’ün babaları, Şerafettin GÜNEBAKMAZ ve Zeki ÖZTÜRK’ün kayınpederi; Ahmet AY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 14:00 da Susuzkınık Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       3- Çamyayla Köyü halkından, Sare ÖZARABACI’nın eşi, Salih ve Hayri ÖZARABACI, Şadiye MİNAZ, Hacer YILMAZ, Nermin ÖZMEN, Nesrin GÖREN’in babaları; Muzaffer ÖZARABACI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat 14:00 da Çamyayla Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

  • Adnan Önder9 Şubat 2021 . 09:08

   Değerli büyüğümüz Ahmet amcaya Allahtan rahmet diliyorum. Nurlar içinde yatsın, mekanı cennet olsun. Ailesi ve sevenlerine Allah sabırlar versin.
  • Adnan Önder9 Şubat 2021 . 01:08

   Değerli büyüğümüz Ahmet amcaya Allahtan rahmet diliyorum. Nurlar içinde yatsın, mekanı cennet olsun. Ailesi ve sevenlerinin başı sağolsun, Allah sabırlar versin.
  • Adil-Mürvet Önder (Deniz8 Şubat 2021 . 16:54

   Merhum Ahmet Ay amcaya Allahtan rahmet dileriz. Rabbim mekanını cennet eylesin. Başınız sağ olsun. Allah sizlere sabrı cemiller versin.
  • Ülkü Cengiz Dura8 Şubat 2021 . 12:00

   Değerli hısımlarımız Burhan ve Zeki Ay , Ahmet amcanın vefatına üzüntülerimizi belirtir,başsağlığı ve sabırlar dileriz...
  • İsmail Hotakoglu 8 Şubat 2021 . 11:10

   Ahmet Ay amcaya Allah'tan rahmet dilerim.Mekanı cennet olsun inşaallah.Ailesi ve dostlarının başı sağolsun Allah sabırlar versin

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak