“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 3 Şubat Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 3 Şubat Çarşamba)
  3 Şubat 2021

        1- Mengen İlçemiz Beşler Mahallesi sakinlerinden Cavide ve Mehmet Gülaydın’ın oğulları, Emine Gülaydın’ın eşi, Engin ve Merve Gülaydın’ın babaları, Vedat, Yavuz, Ramazan Gülaydın’ın amcaoğulları; Mustafa GÜLAYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Beşler Camii’nde kılınacak öğle namazına müteakip Kadısusuz Köyü Susuz Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

       2- Dörtdivan İlçesi Yağbaşlar Köyü halkından, İsmail, Abdullah, İbrahim GÖROĞLU ve Bahar ÇELİK’in anneleri, Merhum Veysel GÖROĞLU’nun eşi; Zeliha GÖROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün saat 16:00 da Yağbaşlar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       3- Sultan Köyü halkından, Recep SARIKAYA’nın eşi, Fatma KONUK’un annesi, Mesut GÜNAYDIN, İsmail DOĞANÖZ’ün kardeşleri; İsmet SARIKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 11:00 da Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

       4- Mehmet ÇAĞLAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün saat 10:30 da Sandallar Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

       5- Emine VELİOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün saat 14.00 da Karacasu Beldesinde defnedilecektir.

        6- Güneydemirciler Köyü halkından; İbrahim ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün köy mezarlığına defnedilecektir.

       7- Gerede İlçemiz Ortaca Köyü'nden Baki ve Yusuf Aycan’ın enişteleri, sanayi esnaflarından marangoz Baki Karakaya’nın bacanağı, Ali Gül’ün babası; Hacı Kemalettin GÜL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün saat:11.30’da Ortaca Köyü Sinanlar Mahallesi’nde kılınacak cenaze namazından sonra Ortaca Köyü Sinanlar Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

         8- Gerede İlçemiz Güneydemirciler Köyü'nden Hüseyin ve Kemal Öztürk’ün babaları, Hasan Şen, Erkan Oruçoğlu ve İsmail Kıymaz’ın kayınpederleri, Rafet Halıcı ve Cemali Eker’in kayınbiraderleri; İbrahim ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün saat:14.30’da Güneydemirciler Köyü’nde kılınacak cenaze namazından sonra Güneydemirciler Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

         9-Gerede İlçemiz Ahmetler Köyü’nden merhum Dalıkırık Abdullah ve Gülizar Çamlıbel’in oğulları, Uzman Çavuş Abdullah Çamlıbel’in babası, Mustafa Boyacı, Kemal Boyacı ve Kemal Sağlam’ın kayınpederleri, emekli polis Regaip Çamlıbel’in ağabeyi; Şeref ÇAMLIBEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi bugün saat:14.00’de Ahmetler Köyü’nde kılınacak cenaze namazından sonra Ahmetler Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

  • umran topcu3 Şubat 2021 . 12:14

   velıoglu aılesının acılarını paylasır merhumeye rahmet dılıyorum

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak