“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 30 Ocak Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 30 Ocak Cumartesi)
  30 Ocak 2021

        1- Merhum emekli öğretmen Mehmet Başkan’ın eşi, Fikret, Niymet ve Şebnem’in anneleri, Mertcan ve İlke’nin babaanneleri; İsmet BAŞKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün öğle namazı sonrası Ankara Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedilecektir.

        2- Gerede İlçesi Macarlar Köyü halkından, Gazi ve Fatma Güven’in oğlu, Mustafa, Halime, Fatma ve Melahat’ın anneleri; Durmuş GÜVEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün ikindi namazı sonrası Gerede İlçesi Macarlar Köyü Mezarlığı’nda defnedilecektir.

         3- Seben İlçesi Değirmenkaya Köyü halkından, Ahmet ve Cevriye Koçyiğit’in oğulları, Ayten Can’ın kardeşi, Gökhan ve Merve Can’ın dayıları, Deniz ve Güney Koçyiğit’in babaları, Özgür Koçyiğit’in eşi; Aydın KOÇYİĞİT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi bugün saat:14.00’da Çığırtkanlar Mezarlığı’nda kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

         4- Merhum Emine ve Mehmet Kolludemiroğlu’nun kızı, Ahmet, Uğur Edizer’in ve Nejla Gürdoğar’ın anneleri, Sabri ve Sedat Kolludemiroğlu’nun ablaları; Nezihe KOLLUDEMİROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün saat:12.00’da Şehitler Mezarlığı’nda defnedilecektir.

      5- Gerede İlçemiz Avşartarakçı Köyü'nden merhum Nazif Erdoğan'ın eşi, Fahrettin ve Kemal Erdoğan'ın ablaları, Adnan Erdoğan, Fatma Demir ve merhume Şerife Muratoğlu'nun anneleri Nazif Erdoğan'ın babaannesi, Erhan Demir, Ali, İsmail ve Harun Muratoğlu'nun anneanneleri, Cafer Demir ve Şeref Muratoğlu'nun kayınvalideleri; Hacı Firdevs ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün saat10:30'da Kabiller Mahallesi'ndeki evinden alınarak 11:00'de Avşartarakçı Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra Avşartarakçı Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Mengen ilçemiz Gökçesu Beldesi Mamatlar köyünden merhum Arif Yılmaz’ın eşi, Ayşe Yurdagül, Rukiye, Mehmet, Zeki ve Sezayi Yılmaz’ın anneleri; Dilber YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Mamatlar köy mezarlığına defnedilecektir.

         7- Alpağut Mahallesi halkından Özel İdare’den emekli Merhum Fahri Karakaya’nın oğlu, Huriye Karakaya’nın eşi, Ayten Yaman, Aysel Kurt, Naciye Alan ve Yasemin Karakaya’nın babaları, Yaşar Yaman, Muzaffer Kurt ve Murat Alan’ın kayınpederleri, Hikmet Karakaya’nın eniştesi; Zeki KARAKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün saat:15.00’da Alpağut Mezarlığı’nda defnedilecektir.

         8- Ketenler Köyü halkından Hatice Cesaretli’nin eşi, Sefer Cesaretli, Emine Yılmaz ve Semiha Oruc’un babaları, İsa Cesaretli’nin dedesi; İsmail CESARETLİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat:15.00’da Çığırtkanlar Mezarlığı’nda kılınacak cenaze namazı sonra defnedilecektir.

  • Mustafa dag30 Ocak 2021 . 21:27

   Koçyigit ailesinin başı sağ olsun acılarını yürekten paylaşıyorum Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun geride kalanlarina Allah sabırlar versin çok üzgünüm.
  • Afer Karaca30 Ocak 2021 . 19:36

   SAYIN KOÇYİĞİT AİLESİNE; SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM. MERHUM EVLATLARINI YÜCE ALLAH AHİRETTE RAHMETİYLE MUAMELE EYLESİN.İNŞALLAH.
  • TURHAN30 Ocak 2021 . 13:21

   ARKADAŞIM AYDIN KOÇYİĞİTİN MEKANI CENNET OLSUN GERİDE KALAN SEVDİKLERİNE SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI VE SABIRLAR DİLERİM.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak