“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 29 Ocak Cuma)

Vefat edenler (Bugün 29 Ocak Cuma)
  29 Ocak 2021

       1- Mengen ilçemize bağlı Düzağaç köyü Bayraktarlar mahallesinden Mustafa Şengezer’in amcaoğlu, Arife Kahraman’ın eşi, Murat Kahraman, Fatih Kahraman, Ömer Kahraman’ın babaları; Zihni KAHRAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 11.30'da defnedilecektir.

        2- Karaköy Mahallesi halkından, Özel İdare'den emekli Sadi KALYONCU ve Merhume Kadriye ÇÖMEZ’ in babaları; İsmail KALYONCU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün saat 11:00’da Karaköy mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       3- Akbank’tan emekli Erdoğan ve Emine ÖZÇELİK’in oğlu, Ender ÖZÇELİK’in kardeşi, Merhum Hasan ve Hayriye KIRDAR’ın damadı, Gülten ÖZÇELİK’in eşi, Meltem ve Mert ÖZÇELİK’in babaları, Serdar KARADENİZ’in kayınpederi, Bolu Çimento'dan emekli; Erdem ÖZÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 11:00’da Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Bahçeköy köyü halkından, Perihan ÖZKOÇ’un eşi, Rahime YAMAN, Fatma ÖZDEN, Hatice YAVUZ, Osman ve Ali ÖZKOÇ’un kardeşi, Emine SAKA, Mehmet ve Elif ÖZKOÇ’un babaları; Mehmet ÖZKOÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 11:00’da Bahçeköy mezarlığına defnedilecektir.

      5- Mengen İlçemiz halkından İzzettin Işıklı’nın babası, Mengen Türkbeyli Camisi'nde uzun yıllar imam hatiplik yapan; İzzet IŞIKLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün cuma namazından önce saat 12.15’de Türkbeyli Camisinde kılınacak cenaze namazı sonrası Yeniçağa Hamzabey köyüne defnedilecektir.

       6- Mengen İlçemiz Gökçesu Beldesi Emirler köyü yukarı mahalleden Ramazan ve Raif Doğruer’in kardeşleri, İstanbul Bolu Mengenliler Derneği Başkanı Dilaver Doğruer’in amcası; Hasan DOĞRUER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Defin bilgileri daha sonra bildirilecektir.

       7- Gerede İlçemiz Çoğullu Köyü'nden Zekeriya Balaban’ın babası, Osman, Zeki ve Zihni Balaban’ın amcaları; Hacı Celalettin BALABAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat:11.00’de Çoğullu Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra Çoğullu Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

      8- Çakmaklar Mahallesi halkından, Merhum Kazım MİNYAZ’ın eşi, Sedat, İsmail MİNYAZ, Emine ERKAN, Sevim BATIR, Nevin AYHAN, Suzan YAMAN ve Türkan YEŞİL’in anneleri; Fatma MİNYAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün öğle namazı sonrası Çakmaklar mahalle mezarlığına defnedilecektir.

  • Ormancı 29 Ocak 2021 . 20:10

   Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak