2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Kızılay'dan, Bolu Dağı'nda yolda kalanlara sıcak ikram

Kızılay'dan, Bolu Dağı'nda yolda kalanlara sıcak ikram
  18 Ocak 2021

  Kızılay'dan, Bolu Dağı'nda yolda kalanlara sıcak ikram Bolu Dağı’nda ...

  Kızılay'dan, Bolu Dağı'nda yolda kalanlara sıcak ikramKızılay'dan, Bolu Dağı'nda yolda kalanlara sıcak ikramKızılay'dan, Bolu Dağı'nda yolda kalanlara sıcak ikram

         Kızılay'dan, Bolu Dağı'nda yolda kalanlara sıcak ikram

          Bolu Dağı’nda TIR aracının makaslama yaparak yolu kapatması ve kazalar sonucu yolda uzun süre mahsur kalan vatandaşlara ve kar küreme ve yol açma çalışmasında görev alan karayolları ve polis ekiplerine Kızılay ekipleri çay, çorba ve kumanya ikramında bulundu.

         Bolu Dağı'nda etkili olan kar yağışı nedeniyle TIR aracının kayarak makaslama yapması ve yaşanan kazalar sonucu kapanan yolda beklemek zorunda kalan vatandaşlara ve kar küreme ve yol açma çalışmasında görev alan karayolları ve polis ekipleri ile yolda bekleyen TIR ve kamyon sürücülerine Kızılay ekipleri çay, çorba ve kumanya ikramında bulundu. 
        Türk Kızılay Batı Karadeniz Afet Yönetim Merkezi ekipleri, D-100 Karayolu'nun Bolu Dağı geçişinde gece saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle bölgeye gitti. Kızılay ekipleri, yol açma ve kar küreme çalışmalarını sürdüren karayolları ile trafik ekipleri ve Bolu Dağı'nı çıkamayarak tesislerde beklemek zorunda kalan TIR ve kamyon şoförlerine çay, çorba ve kumanya ikramında bulundu. 
           Türk Kızılayı Bolu Şubesi Başkanı Muhsin Kınacı kar yağışının başlamasının ardından bölgede teyakkuzda olduklarını ifade ederek, "Bolu Dağı geçişinde akşam etkisini gösteren kar yağışı sebebi ile yolda kısmi tıkanmalar meydana geldiği haberi üzerine Bolu Dağı'na hareket ettik. Yolda kalan sürücülerimize ve bölgede çalışan emniyet ve karayolları ekiplerine çay, çorba ve kumanya ikramlarımıza başladık. Vatandaşlarımıza 7 gün 24 saat hizmet etmeye çalışıyoruz" dedi. 

  • meriç18 Ocak 2021 . 11:36

   BOLU GÜNDEMEDE KAPAK OLSUN

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak