2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Elleri ve ayakları bağlı halde bulunan ceset Bolulu çıktı

Elleri ve ayakları bağlı halde bulunan ceset Bolulu çıktı
  14 Ocak 2021

  Elleri ve ayakları bağlı halde bulunan ceset Bolulu çıktı ...

       Elleri ve ayakları bağlı halde bulunan ceset Bolulu çıktı        Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Filyos Çayında elleri ve ayakları bağlı halde bulunan erkek cesedinin kimliği belirlendi. Şahsın Bolulu olduğu ve dosyanın gizliliği nedeniyle kimliğinin gizli tutulduğu ifade edildi.  

         Edinilen bilgiye göre, 4 Ocak günü Çaycuma Köprüsü'nün 500 metre aşağısında Filyos Çayında ayakları bağlı halde erkek cesedi bulundu. Köprünün altında balık tutarken ceset olduğunu fark eden balıkçı durumu ekiplere haber verdi. Olay yerine gelen ekipler elleri ve ayakları bağlı olarak bir erkek cesedi olduğunu tespit etti. Çevrede geniş çaplı bir araştırma başlatıldı. Otopsi için hastane morguna kaldırılan cesedin kimlik tespiti için yapılan çalışmaların sonuna gelindi.

        DOSYAYA GİZLİLİK KARARI 

        Elleri ve ayakları bağlı şekilde Filyos Çayına atılan cesedin kimliği tespit edildi. Ölen şahsın Bolulu olduğu ve araştırma süreci devam ettiği için dosya gizliliğinden dolayı kimliği gizli tutuluyor. Öldürülen şahsın yakınları, Çaycuma Devlet Hastanesi morgundan cenazesini alarak Bolu’ ya üzüntü içinde geri döndüler.

  • Anur15 Ocak 2021 . 16:09

   Evet geredeli araba dolandiricisidir inşallah insanların canını yakanların canı yanar kuban olduğum başka çanlar yanmaz inşallah
  • Geredelimi14 Ocak 2021 . 18:49

   Geredeli dolandiricidir insallah araba alip satan

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak