Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

KÜÇÜK ilçemizden eğitime DEV katkı

KÜÇÜK ilçemizden eğitime DEV katkı
  12 Ocak 2021

  Bolu’nun en küçük ve fakir ilçesinden eğitime dev katkı ...

         Bolu’nun en küçük ve fakir ilçesinden eğitime dev katkı
         Bolu’nun en küçük ve en fakir ilçesi olan Kıbrıscık Belediyesi, uzaktan eğitim döneminde öğrencilere destek olmak için ücretsiz internet alanı açtı.
           Daha önce Kıbrıscıklı öğrencilere tablet ve bilgisayar dağıtımı da yapan Kıbrıscık Belediyesi, bu kez öğrencilere ücretsiz wifi alanı açtı. Haberi sosyal medya hesabından duyuran CHP’li Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen şunları söyledi:
            “Bolu’da bir ilki gerçekleştirdik. İlçede Kıbrıscık'ta Eğitim destek kampanyamız sonrası öğrencilerimize bilgisayar ve tablet dağıtımı gerçekleştirmiştik. Şimdide öğrencilerimizin uzaktan eğitimi için Kıbrıscık'ta iki wifi kurulumu gerçekleştirdik. Kıbrıscık halkına ücretsiz internet olanağı sağladık. ‘Kıbrıscık'ta yaşamı kolaylaştıracağız’ diyerek yola çıktık. Projelerimizi adım adım gerçekleştiriyoruz. Kıbrıscık halkına hayırlı olsun.”
        Şimdilik 2 adet Wi-Fi İstasyonu ile özellikle öğrencilerimizin EBA Dersleri ve Kıbrıscık Halkının ücretsiz ve sınırsız olarak İNTERNET erişimine ulaşması konusunda Belediye Başkanımız Emin TEKEMEN'in girişimleri ve desteği sonucunda sistem kurulumu tamamlandı. Kıbrıscık Öğrencileri ve Halkına hayırlı uğurlu olsun...
   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak