2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

HSK Başkan Vekili'nin annesi sayesinde bir araya geldiler

HSK Başkan Vekili'nin annesi sayesinde bir araya geldiler
  7 Ocak 2021

  HSK Başkan Vekili'nin annesi sayesinde bir araya geldiler Uzun ...

  HSK Başkan Vekili'nin annesi sayesinde bir araya geldilerHSK Başkan Vekili'nin annesi sayesinde bir araya geldiler

       HSK Başkan Vekili'nin annesi sayesinde bir araya geldiler       

        Uzun zamandır bir arada görünmeyen Ak Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ile Fehmi Küpçü ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, dün akşam saatlerinde rahatsızlanarak Çağsu Hastanesi’nde tedavi altına alınan HSK Kurulu Başkan Vekili Mehmet Yılmaz’ın annesini ziyaret ederek bir araya geldiler. 

          Uzun zamandır bir arada görünmeyen Ak Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ile Fehmi Küpçü ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, HSK Kurulu Başkan Vekili Bolulu Hemşerimiz Mehmet Yılmaz’ın annesi Sıddıka Yılmaz’ı ziyaret için gittikleri Özel Çağsu Hastanesi'nde bir araya geldiler. 

       Sıddıka Yılmaz’a geçmiş olsun dileklerini ileten Ak Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ile Fehmi Küpçü ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, daha sonra Çağsu Hastanesi sahibi Cavit Demir’i de makamında ziyaret etti.

       Sıddıka Yılmaz’ın durumunun iyiye gittiği ve tedavisinin dahiliye servisinde devam ettiği öğrenildi.

  • Bolulu10 Ocak 2021 . 12:42

   Diyer hastalarıda ziyaret etseydiniz birde mahalle mahalle gesseydiniz beraber milletin derdini dinleseydiniz acmı tokmu işsizmi reklamı bırakında pazarlara gelin duruma bi bakın
  • Metin Çelik10 Ocak 2021 . 04:25

   Sn Başkan AKP li vekillerin arasında resim çektirmek için Sn HSK Başkanımızın Annesinin Hastalığını Fırsat gözlemiş destek ziyaretinde bulunmak için hastane ziyaretinde bulunmuş olabilir bu vesile ile Fırsattan istifade Şahsen Cumhuriyet ve değerlerini her fırsatta savunan bir seçmen olarak diyorum ki Biliyoruz Muharrem ince arkadaşınız ve parti kuruyor. bence onun partisine değil AKP Ye katılmanız bu resim için şık durur

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak