2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Yok böyle bir olay !

Yok böyle bir olay !
  5 Ocak 2021

  Hırsızlar kendilerini ihbar etmek zorunda kaldı Yaylada bir eve ...

          Hırsızlar kendilerini ihbar etmek zorunda kaldı

          Yaylada bir eve girerek hırsızlık yapan iki kişi, kaçarken içki alemi yapan kişilerin açtığı ateş sonucu yaralandı. Kurşun yarası ile omzundan yaralanan hırsız yanındaki diğer arkadaşı ile birlikte tedavi olmak için hastaneye başvurdu. Hastane polisinin yaptığı sorgulamada kendilerinin hırsız olduğunu ve yaylada bir evi soyup kaçarken yakınlarda içki içmekte olan bir guruptan kendilerine ateş açıldığını ve bu şekilde yaralandıklarını belirten hırsızlar polis tarafından gözaltına alınırken, Jandarma ekipleri de yaylada hırsızları vuranları aramaya çıktı.

          Olay geçtiğimiz hafta sonu Çıkınlar Yaylası’nda yaşandı. Edinilen bilgiye göre yaylada bir evi soyan iki hırsız kaçarken, bölgede içki içen bir grup vatandaştan biri soygunu fark ederek hırsızların kaçmaması için arkalarından ateş etti. Kurşunlardan biri hırsızlardan birinin omzuna isabet etmesine rağmen, hırsızlar olay yerinden kaçmayı başardı.

          Omuzundan kurşun yarası aldığı için hastaneye gidip tedavi olmak zorunda kalan hırsızlar, burada hastane polisinin sorgulamasında hırsız olduklarını itiraf etmek zorunda kaldılar. Çıkınlar Yaylası’nda girdikleri bir evden değerli eşyalar çalıp kaçtıkları sırada bölgede içki içen bir gurup tarafından fark edildiklerini belirten hırsızlar, bu kişilerin kaçmayın diyerek kendilerine ateş ettiklerini söylediler.

          Olayı haber alan Jandarma ekipleri hırsızları vuran kişiyi bulmak için yaylaya gitti, ancak olay yerini ve içki içen şahısları bulamadı. Bu sırada tedavileri biten hırsızları da yanlarına alan jandarma ekipleri, birlikte Çıkınlar Yaylyası'na kadar giderek, halen olay yerinde bulunan ve hırsızları vurduklarından habersiz içmeye devam eden, Çetin B. Mehmet A. ve Mahmut D.'yi bul kendilerine ateş eden alemcileri buldular. Hırsızlara ateş eden kişinin Bolu Belediyesi eski Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın eski şoförü Hakkı D. olduğu tespit edilerek o da gözaltına alındı.

  • tanju9 Ocak 2021 . 16:51

   hırsızlara az bile kanunlar hep onların yanında o yüzden her yer hırsız doldu. Ne diyor kuran hırsızlık yapanın ellerini kesi bakalım hırsız kalıyormu memlekette.
  • HELAL 6 Ocak 2021 . 10:25

   VALLA ELİNE KOLUNA SAĞLIK HAK ETMİŞ BENCE İNŞALLAH SAVCI, HAKİM DE BUNLARIN CEZASINIDA VERİR .
  • Bolulu6 Ocak 2021 . 09:59

   Bu şekilde bir olay olursa polisi yada jandarmayı arayacaksın kendin müdahale edemezsin. Hırsız şikayetçi olmaz ise yırtar yoksa ceza alır.
  • Birisi6 Ocak 2021 . 09:48

   Hay alemcinin eline koluna sağlık
  • musluk cu 5 Ocak 2021 . 19:45

   hırsıza az bile yapmış helal olsun vurana hırsız kesin şopar çingevedir

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak