2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

İrfan Bayar'ın Yeni Kitabı Çıktı

İrfan Bayar'ın Yeni Kitabı Çıktı
  5 Aralık 2020

  İrfan Bayar'ın Yeni Kitabı Çıktı Uzun Yıllar Emniyet Teşkilatı'nda ...

      İrfan Bayar'ın Yeni Kitabı Çıktı

         Uzun Yıllar Emniyet Teşkilatı'nda Kriminal Daire Başkanı olarak görev yapmış olan, Emekli Polis Başmüfettişi ve Emniyet Müdürü, Bolulu hemşehrimiz İrfan Bayar, "Bak Şu Delil'in Yaptığına" isimli yeni kitabının piyasaya çıktığını sosyal medya hesabından paylaşarak dostlarına, meslektaşlarına ve okurlarına duyurdu.

        Uzun Yıllar Emniyet Teşkilatı'nda Kriminal Daire Başkanı olarak görev yapmış olan, Emekli Polis Başmüfettişi ve Emniyet Müdürü, Ankara Bolulular Derneği Eski Başkanı ve Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Bayar "Bak Şu Delil'in Yaptığına" isimli yeni kitabının piyasaya çıktığını sosyal medya hesabından paylaşarak dostlarına, meslektaşlarına ve okurlarına duyurdu. Kitabın gelirini de yoksul öğrencilerin eğitimine bağışladığını ifade etti.
          Emniyet Genel Müdürlüğü kadrosunda bir süre Kriminal Polis Laboratuvarı Daire Başkanı olarak görev yürüten ve 2015 yılında Polis Başmüfettişi olarak emekliye ayrılan Hemşehrimiz İrfan Bayar kitabı hakkında şu bilgileri paylaştı: "Değerli Dostlar, Kriminal Daire'de uzman arkadaşlarımla bilimsel çalışmalar sonucu aydınlattığımız cinayetlerden örnekleri içeren kitabımın gelirini, yoksul öğrencilerin eğitimine bağışladım. Kitabı; Güler Akademi - İstanbul Kitapçısından indirimli temin edebilirsiniz" dedi.
   

         İstanbul Kitapçısı “Bak Şu Deli’nin Yaptığına” kitabın tanıtımında şu ifadelere yer verdi:
          Bu Kitap Güler Akademi Yayınları ve Kriminal Uzman İrfan Bayar tarafından elde edilen gelir, belirlenen eğitime muhtaç çocukların eğitim araç ve gereçlerine bağışlanacaktır.
          İrfan Bayar; 1977 yılında Polis Akademisinden mezun oluşunu takiben, Komiser Yardımcısı- Asistan” olarak atandığı ve tüm meslek hayatı boyunca içinde bulunduğu, 1981 yılında Samsun Bölge Kriminal Polis Laboratuvarının kuruluş aşamasında görev alıp, takip eden yıllarda “Daire Başkan Yardımcısı” ve sonrasında da “Daire Başkanı” olma onurunu yaşadığı Kriminal Polis Laboratuvarları Daire Başkanlığı’nda, yazarın tabiriyle de “Kriminal Ailem” deki çalışma günlerinde, birbirlerinden değerli büyüklerinden öğrendiği insani ve mesleki bilgiler ışığında, “Bayrak Yarışı” misali, “Kriminal Aile Bireyleriyle” sergilenen olağanüstü çalışmalar, ortak akıl ve bilgi paylaşımı bağlamında ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atılmış, birbirinden karmaşık birçok cinayet ve olay, bilimsel ve teknik veriler ışığında çözülmüş ve suçlular Adalete teslim edilmiştir.

        Bu kitapta anlatılan olaylar, kendileriyle gurur duyduğumuz Kriminal Uzmanı kardeşlerimizle beraberce aydınlatılan (Kişi isimleri ve mekanlar değiştirilerek kaleme alındığı) olayların örneklerinden oluşmaktadır. Keyifli okumalar…

  • Adem Turnacı tekirdağ22 Ocak 2021 . 21:50

   Uzakdoğu gezisinde beraberdik. Bugünde tv programında sizi izledm. Kitabınız için tebrikler saygılar selamlar.
  • Köroğlu29 Aralık 2020 . 21:07

   Değerli hemşerimiz başarılarının devamını dileriz...
  • Gizem Alptekin8 Aralık 2020 . 23:51

   Kalemine emeğine sağlık canim canim
  • Emar7 Aralık 2020 . 22:35

   Yeni kitabı çıktı derken? İlk kitabi sanırım. Hayırlı uğurlu olsun..
  • Cengiz Öyke6 Aralık 2020 . 15:05

   Saygıdeğer İrfan Başkanım hayırlı olsun İnşaallah. Yoksul öğrencilere bağışlamanız harika olmuş. Tebrik ederim
  • Sıdıka Bayar’ın yeğeni 6 Aralık 2020 . 14:50

   Kriminal Başkanı iken aramıştım. Çokta önemsememişti oradan hatırlıyorum. Akraba olduğumuzu söylemişlerdi. Sonradan bir daha aramadım. Yani tanıyamadık kendini, nasip olmadı. Makamınız yetmedi tanımaya...
  • Deyalla6 Aralık 2020 . 01:54

   İlimizin yetiştirdiği değerli bir insan. Hayırlı uğurlu olsun.
  • CEMAL AYDOĞAN 5 Aralık 2020 . 18:09

   İrfan müdürüm tanıdığım kibar, beyefendi, kibirsiz, bilge insanlardan birisi. Onun gibi bir ağabeyi tanıdığım için şanslı hissediyorum. Kitabını en kısa zamanda alıp okuyacağım. Kendisine başarılar diliyorum. Sevgi ve selamlar İrfan abiciğim.
  • Atıf Ertaş 5 Aralık 2020 . 15:52

   Kriminal ailesinin saygı değer büyüğüm sizede bu yakışır

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak