2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

24 kişi gözaltına alındı  

24 kişi gözaltına alındı  
  4 Aralık 2020

  24 kişi gözaltına alındı Ankara'da atık toplama ihalesini alan ...

        24 kişi gözaltına alındı     

         Ankara'da atık toplama ihalesini alan şahıslara yönelik silahlı saldırıda bulunan suç örgütüne düzenlenen operasyonda 24 kişi gözaltına alındı. Aralarında Bolu'nun da bulunduğu 4 farklı ilde operasyonlar yapıldı.

          Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Ankara'da atık toplama ihalesini alan kişilere yönelik silahlı saldırıda bulunan ve "Turgutlar" olarak bilinen liderliğini İ.M.T.'nin yaptığı suç örgütüne yönelik çalışma gerçekleştirdi. Şebekenin Ankara'da geri dönüşüm amaçlı atık toplayan kişilerden para istedikleri, vermeyen kişilere ise birçok silahlı saldırı gerçekleştirdiği belirlendi. Zanlıların ayrıca nitelikli yağma, nitelikli dolandırıcılık, 6136 sayılı Kanun'a muhalefet, tehdit, kasten yaralama, tutuklu ve hükümlünün kaçması, genel güvenliği kasten tehlikeye sokma, mala zarar verme suçlarına da karıştıkları belirlendi. Yapılan tespitlerin ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatları doğrultusunda Ankara merkezli Bolu, İzmir, Muğla illerinde 2'si daha önce işledikleri suçlardan cezaevinde bulunan 31 şüpheliye yönelik operasyon başlatıldı. Zanlılardan 24'ü yakalanırken, 30 adreste yapılan aramada 5 adet ruhsatsız tabanca, 6 adet pompalı tüfek, tabanca ve tüfeklere ait 100 fişek, çok sayıda çek-senet, dijital materyal ve örgüte ait çok miktarda para ele geçirildi. Operasyon kapsamında Bolu’da biri cezaevinde bulunan üç zanlı gözaltına alınarak Ankara’ya götürüldü. Sabah saatlerinde ilimizde iki farklı adrese baskın düzenlendi.

   

  • ansel adams5 Aralık 2020 . 09:49

   Kimmiş bu çakkallar?
  • bolu4 Aralık 2020 . 20:26

   her türlü boka bulaşmıuş bolu, su fetüocülerin de yatagı halen temizlenmediler

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Satılık Daireler - Nejat Mühendislik

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak